Інструмент для укладання ламінату з замінниками

Зміст:

 • . Монтаж ламінату освоїти зовсім неважко, особливо тому, хто володіє навичками використання будівельного інструменту.

  Підготовка підлоги

  Але почати слід безпосередньо з підготовки поверхні (підлоги). Укладання матеріалу на бетонну підлогу-це найбільш розумний підхід. Досить буде обробити поверхню будь самовирівнюється сумішшю (стяжкою). Таким чином, ви отримаєте ідеально рівну поверхню і застережете себе від передчасного ремонту.

  Наступний етап-укладання підкладки під ламіновану підлогу. Вона сприяє шумоізоляції, приховує дрібні нерівності основи і, в цілому, завдяки ній підлога стає набагато тепліше. Отже, для монтажу підкладки вам знадобляться ножиці і звичайний скотч. Скотчем необхідно проклеювати місце з’єднання (стику) підкладки, щоб уникнути його деформації і зміщення.

  Тепер все готово до укладання ламінату. Які ж інструменти вам знадобляться?

  Інструмент

  Звичайно ж, вам буде складно обійтися без електролобзика. Лобзик акуратно і швидко обріже панель під будь-яким кутом. Якщо ви вирішили придбати лобзик, то вам буде достатньо інструменту потужністю 400-500 ВАТ для невеликого обсягу роботи.

  Замість лобзика можна використовувати циркулярну пилу, але будьте обережні, працюючи з даним інструментом, і дотримуйтесь техніку безпеки. Якщо ні того, ні іншого інструменту немає в наявності, а фізичної сили і часу предостатньо, то згодиться гостра ножівка по дереву, бажано з дрібним зубом.

  Також, для вимірювання довжини панелей вам знадобиться рулетка і олівець (звичайний або будівельний). Не буде зайвим і косинець, який допоможе розмічати панелі (на заміну підійде лінійка або залишковий обрізок від ламінату).

  Наступне, що вам знадобиться – це молоток. Куди вже без нього в будівництві! Він виконує вкрай важливу роль в укладанні ламінату: усуває зазори між панелями і допомагає надійно замкнути замок. Яким чином? Ясно, що молотком по ламінату ніхто бити не збирається.

  Молоток працює в унісон зі спеціальним брусом для підбиття (краще пластмасовим) і надставкою – найчастіше це шматочок ламінату з замком. Така надставка вставляється в паз ряду. Після чого, легкими постукуваннями молотка по ній ви досягнете міцного замикання замка без зазорів.

  Також можна використовувати спеціальну скобу для стяжки ламінату. Вона дуже полегшить життя, коли ви зіткнетеся з підбиванням ламінату в важкодоступних місцях, наприклад, біля стін. Для укладання останнього ряду без скоби не обійтися, хоча замінити її можна все тим же молотком, головне не перестаратися.

  Ще один інструмент-це розпірні клини (Розпірки). Вони служать для створення технологічного зазору між покриттям підлоги і стіною, а також для фіксації цього зазору протягом усього монтажу панелей.

  Зазор необхідно залишати, щоб уникнути . Ламінат схильний до температурного розширення (особливо взимку), так що не варто ігнорувати цей момент. Розпірні клини можна придбати в будівельному магазині. На заміну підійдуть все ті ж обрізки ламінату. Зауважте: майже безвідходне виробництво)

  І останнє що потрібно-це ваші вмілі руки, бажання і терпіння. Не так вже й багато інструментів для укладання підлогового покриття, чи не так?

  Слід підвести підсумок і оголосити повний список інструментів:

  • електричний лобзик (Заміна: циркулярна пила або ножівка по дереву);
  • рулетка;
  • олівець з м’яким грифелем;
  • косинець (Заміна: лінійка або обрізок ламінату);
  • молоток;
  • брус для підбивання або надставка з ламінату з замком;
  • скоба для стяжки ламінату (Заміна: молоток);
  • розпірні клини (Заміна: обрізки ламінату).

  Як бачите, нічого надприродного не потрібно для укладання ламінату. Всього хорошого і вдалою укладання!