5 питань щодо вибору пластикових дверей на балкон

Зміст:

Вибір пластикових дверей на балкон при такому розмаїтті фактур, колірних рішень, виробників — непроста справа.

Адже важливо правильно підібрати фурнітуру, профіль, ручку, щоб вони довше прослужили і гарантували тепло в приміщенні, хорошу шумоізоляцію.

На які нюанси варто звернути увагу? Чим цікаві дверні системи REXAU? Отже, почнемо.

Чому пластик?

Сучасний ПВХ-матеріал використовується повсюдно. Але чому він став більш популярним, ніж традиційні дерев’яні конструкції? Переваги пластику:

Нечутливість до вологості, температурних перепадів;

Відмінні теплоізоляційні властивості;

Високий рівень шумоізоляції, що особливо актуально для квартир, балкони яких виходять на ” червону лінію»;

Прекрасні експлуатаційні характеристики, відсутність деформування та інших небажаних явищ;

Невисока вартість;

Простота монтажу.

Всі описані якості матеріалу роблять його одним з основних в будівельно-ремонтної галузі. Зараз вже ставлять у квартири міжкімнатні пластикові двері.

5 важливих нюансів при виборі пластикових дверей на балкон

Наявність державних стандартів. У законі передбачено дуже багато питань, що стосуються пластикових дверей. Серед іншого, термін експлуатації профілю повинен бути не менше 40 років, склопакетів — 20, ущільнювачів — 10.

Габарит. Розміри балконного блоку в квартирах в більшості випадків будуть стандартними. Однак потрібно знати, що висота полотна не повинні перевищувати 26 метрів. Розумним максимумом по ширині є 90 см, в інших випадках краще ставити спеціальні імпости.

Різниця профілів різних виробників. Рами від німецької компанії “Рехау” відрізняються від інших більшою жорсткістю. Все тому, що їх профілі мають велику оцинковку всередині.

Що таке ламіновані міжкімнатні двері?

Фурнітура. Вона не може бути будь-хто. Краще, щоб її представляли німецькі виробники, такі як Siegenia, Roto, Winkhaus. Китайська ж фурнітура менш зносостійка. Більш детальна картинка пластикових дверей:

Склопакет. Яке скло краще підібрати? Вибір тут визначається кліматичними умовами. Для північних регіонів краще встановити потрійні склопакети зі скла в 4 мм.Для південних регіонів можна підібрати однокамерний варіант з енергозбереженням. Принцип дії таких склопакетів:

Якщо проаналізувати всі зазначені пункти, то можна прийти до висновку, що установка двері з пластика на балкон — це тільки питання вибору виробника. Тому краще довіритися професійним компаніям, таким як «Рехау». Німецька якість, сучасні матеріали, дорога і якісна фурнітура, майстерність монтажників — все на їхньому боці.