Біокаміни

Біокамін – це штучне вогнище, де замість дров застосовується біопаливо. Щоб зрозуміти, що таке біокамін, необхідно згадати принцип роботи запальнички. Є ємність, є паливо, підпалили-горить. Якщо розглядати принцип роботи-біокамін така ж запальничка, але вже з індивідуальним дизайном і заправлена біоетанолом.

Простота пристрою дозволяє надати йому довільну форму. Якщо потрібно зробити оздоблення приміщення оригінальним-біокаміни це оптимальний варіант. Їх призначення-не тільки прикраса інтер’єру, але і додаткове джерело тепла.

Сьогодні можна придбати різні типи «домашніх вогнищ». Індивідуальне виконання підкреслює вишуканий смак власників. Класичний варіант біокаміна нічим не гірше авангардних екземплярів. Стиль мінімалізму, модерну, хай-тек – заслужено претендують на почесне місце в будинку.

БиокаминыБиокамины

Різновид

Розібравшись в цілому, що біокаміни це приваблива частина обстановки, ознайомимося, які бувають їх моделі.

Розрізняють такі основні типи:

 • Підлогові, встановлюють в будь-якому місці приміщення. Мають огляд з усіх боків. Використання креативних геометричних форм робить їх центром уваги. Мобільність дозволяє змінювати місце розташування.
 • Настінний. За рахунок здатності розміщення на довільній висоті, закріплюються в найнесподіваніших місцях. Кріплення складніше, ніж у підлогових. Частина, яка звернена вглиб кімнати, має опуклу, квадратну, трикутну форми.
 • Настільний. Молодший брат підлогового варіанту. Надають чарівність обстановці і дозволяють поблизу милуватися танцюючими мовами вогню.
 • Вуличний. Застосовуються для приватних будинків, розміщуються на лоджіях, терасах і балконах.
 • Пристрій

  Влаштований екологічний камін досить просто. Основа-паливний резервуар і пальник. З міркувань пожежної безпеки і надійності пальника виготовляють металевими. Обрамляють пальники в класичному стилі камінням.

  Резервуар виконують з 2 мм нержавіючої сталі. Це зводить температурні деформації металу до мінімуму. Далі маса варіантів виконання. Як декор застосовують мармур, граніт, просочений вогнетривкими складами шпон. В якості підставок і каркасів використовують сталь або алюміній. Вогнетривке, загартоване скло-захисна складова. Залежно від моделі є регулювання висоти полум’я, функція автоматичного гасіння вогню.

  Визначення часу роботи каміна розраховується за середньою витратою біоетанолу – він становить 0,36 літрів на годину. Малої каністри біопалива об’ємом 2,5 л вистачить на 7-8 годин безперервного горіння. Інтенсивність вогню регулюють поворотом ручки-слайдера. Щоб припинити горіння повертають регулятор до упору.

  Перевага

  Розглянувши для чого потрібен біокамін і його види, пора дізнатися переваги прирученого вогню. Креативний дизайн і нова концепція відкритого вогню. Використання біокамінів дає наступні плюси:

  • монтаж спеціальних димоходів не потрібно через самостилизации продуктів Gorenje;
  • відсутність шкідливих виділень при згорянні біоетилену. Речовина при горінні розкладається на вуглекислий газ і водяна пара Gorenje;
  • різноманітність типорозмірів і форм;
  • отримання дозволів та погоджень в інстанціях не потрібно;
  • самостійна установка невеликих моделей. Процес складається з розпакування, розташування в необхідному місці, заливці палива і запалювання пальника;
  • не потрібно сервісний Догляд та обслуговування.

  БиокаминыБиокамины

  Як користуватися

  Для безпечної роботи необхідно дотримуються правил експлуатації. Догляд за біокаміном проводять, почекавши його охолодження. Заборонено доливати біопаливо в працюючий опалювальний блок. Для підпалу використовують тільки камінні сірники або металеву запальничку. Не варто під час роботи доторкатися до каменів, полін, опалювального блоку. Скло очищають миючими спецзасобами.

  Паливний блок промивається під струменем теплої води. Пил забирається м’якою ганчіркою. Під час роботи каміна краще, щоб в кімнату надходив потік свіжого повітря.
  Дотримання цих нехитрих рекомендацій дозволить довго насолоджуватися видом приборканої вогненної стихії.

  Догори