Дизайн кухні в квартирі-студії

Дизайн кухні в квартирі зі студійним плануванням відрізняється від звичайної – розбираємося в особливостях.

1. Як зонувати простір кухні в студії

Квартира-студія передбачає наявність єдиного вільного простору, в якому зонування відбувається за допомогою оздоблювальних матеріалів і меблів. Тому перше питання, яке потрібно вирішити при створенні дизайн-проекту студії – як відокремити кухню від решти житлової зони.

Перший варіант-це перегородка, яка дозволить ізолювати брудну зону кухні від вітальні та спальні. Розгляньте варіанти розсувних або складаються «гармошкою» дверей або стаціонарну скляну перегородку в стилі лофт.

Дизайн кухни в квартире-студии

Другий варіант зонування кухні в студії-барна стійка. Розташована на кордоні вітальні і кухні вона допоможе відокремити їх один від одного. Барна стійка може бути відкидний – тоді вона буде займати менше місця.

Дизайн кухни в квартире-студии

Ще одна ідея-використовувати різні оздоблювальні матеріали для підлогового покриття кухні та кімнати-студії: наприклад, ламінат і плитку. Для дизайну кухні в студії також підійде стінова обробка фарбою різних відтінків.

Дизайн кухни в квартире-студии

2. Які меблі вибрати

Дизайн наповнення кухні в студії безпосередньо залежить від вашого способу життя. Насамперед визначте, скільки місця вам потрібно для готування і готуєте ви вдома взагалі, чи потрібен вам повноцінний обідній стіл (можливо, він також буде служити робочим столом), чи часто бувають у вас в гості. Від відповідей на ці питання буде залежати, чи вистачить вам маленької кухні в студії або доведеться виділити зону побільше для кухонного гарнітура з великою стільницею: 60-80 см – це мінімальний робочий простір для будь-якої кухні.

Дизайн кухни в квартире-студии

У маленькій студії рекомендуємо робити шафи до стелі-так ми зможете розмістити більше посуду і речей. Щоб кухонний гарнітур не сильно виділявся в квартирі-студії віддавайте перевагу лаконічним нейтральним фасадам без фільонок і ручок.

Дизайн кухни в квартире-студии

3. Як розмістити техніку

Велику техніку, наприклад, холодильник, духову шафу, мікрохвильовку зручно вбудувати в шафи-колони – так кухня в студії буде виглядати більш охайно і гармонійно. Не забудьте про витяжку! У відкритому просторі квартири-студії просто незамінна. Також продумайте додаткову природну вентиляцію.

Дизайн кухни в квартире-студии

Догори