Фарба для гіпсокартону яку вибрати

Фарбування гіпсокартону – покрокова інструкція

Фарбування гіпсокартону, на думку деяких обивателів, справа нескладна, адже поверхня цього матеріалу гладка. Але, як показує практика, не так все просто. Фахівці вважають, щоб провести процес якісно і досягти необхідного результату, потрібна спеціальна обробка гіпсокартону під фарбування. Що мається на увазі?

Фарбуємо гіпсокартон

Підготовчі роботи

 • В першу чергу необхідно прогрунтувати стики між панелями і місця установки кріпильних саморізів.
 • Нанести в стики шпаклювальний розчин, заповнивши їх до країв.
 • Встановити армуючу стрічку (поки не висохла шпаклівка).
 • Після висихання нанести поверх стрічки ще один шпаклювальний шар.
 • Повністю прогрунтувати гіпсокартонні листи.
 • Після висихання ґрунтовки нанести тонкий вирівнюючий шар фінішної шпаклівки. Він заповнить виїмки і западини поверхні.
 • Після чергового висихання нанести ще один шар, який покриє всю гіпсокартонну поверхню.
 • Гіпсокартонна конструкція повинна просохнути, після чого поверхню необхідно відшліфувати. Для цього вам буде потрібно дрібнозерниста наждачний папір або спеціальна синтетична малярна сітка. Шліфування проводиться без натиску круговими рухами.
 • Обробка гіпсокартонної поверхні грунтовкою (це до питання, чим покрити гіпсокартон перед фарбуванням).

Зверніть увагу, що перед нанесенням чергового шару або вирівнюючого розчину матеріалу, необхідно попередній шар обов’язково просушити. Це запорука якості проведеного процесу.

Вибираємо фарбу для гіпсокартону

Фарбування гіпсокартону вимагають певного підходу до вибору лакофарбового матеріалу. В цьому випадку є деякі обмеження. Приміром, використовувати масляні фарби не можна. Гіпсокартонна підвісна стеля краще фарбувати водоемульсіонкой (матовий колір візуально піднімає стелю).

Фарбування стін з гіпсокартону буде краще проводитися, якщо використовувати дисперсійні фарби або емалі на основі алкіду. Хоча водоэмульстонка є на всіх площинах оптимальним варіантом.

 • По-перше, її можна чистити, використовуючи чисту ганчірочку і теплу воду.
 • По-друге, це величезна колірна палітра.
 • По-третє, простота нанесення.
 • По-четверте, можливість видалити фарбу і нанести інший обробний матеріал або інший вид.

Фарбуємо гіпсокартон

Забарвлення гіпсокартону вимагає певних знань і досвіду роботи з малярними інструментами. Почнемо з того, що оптимальним інструментом для нанесення фарби на гіпсокартон – це малярний валик. Але зверніть увагу, що даний інструмент повинен мати шубку із середнім ворсом. Чому?

Гіпсокартон під фарбування – нанесення водоемульсіонкі

Довгий ворс з часом використання валика набере велику кількість фарби, працювати буде важко. З коротким ворсом теж проблеми, можуть залишатися на поверхні залисини. Використовувати поролоновий або велюровий валик заборонено (вони залишають на прокрашиваемой поверхні сліди і бульбашки повітря).

Як фарбувати водоемульсіонкой

Розглянемо цей процес на прикладі стелі. Відразу відзначимо, що фарба наноситься на поверхні, так би мовити «по мокрому». Що це означає? Немає необхідності чекати, коли перший шар просохне.

Друге, на що хотілося б звернути вашу увагу. Даний вид оздоблювального матеріалу наноситься в два або в три шари. Третє – є спеціально встановлена послідовність нанесення кожного шару фарби.

Увага! Якщо водоемульсіонка наноситься на стелю в два шари, то перший наноситься поперек кімнати (паралельно стіні, де розміщено вікно), другий уздовж. Якщо обробка проводиться в три шари, то перший і третій шари наносяться уздовж приміщення, а другий впоперек.

Зрозуміти це не складно, тут необхідна послідовність, де останній шар фарби завжди має бути нанесений тільки уздовж кімнати. В цьому і весь секрет процесу.

Статті по темі:

 • Фарба для гіпсокартону
 • Підготовка гіпсокартону під фарбування

Як фарбувати емаллю

З емаллю трохи складніше і довше, адже тут доведеться вичікувати, коли попередній шар фарби просохне (термін висихання вказано на упаковці). Та й ціна її значно дорожче, ніж у водних видів.

Наносимо емаль — обробка гіпсокартону під фарбування була попереднім етапом

Все починається з того, що сам матеріал необхідно нанести на поверхню у вигляді зигзагоподібних ліній (можна хаотично). І поки він ще не засох, необхідно растушировать його по всій поверхні. Це означає, розмазати тонким шаром. Тут вам буде потрібно кисть.

А ось вже другий шар можна наносити уздовж приміщення смугами, які будуть перекривати один одного з невеликим нахлестом. Зазвичай таких двох шарів достатньо, щоб фарбування по гіпсокартону була зроблена якісно.

Корисні поради

 • Процес починається з кутів (неважливо це кути стельові або стінові). Для цього вам потрібно або кутовий валик або пензель малярний.
 • Місця встановлення розеток, вимикачів і так далі фарбуються пензликом на відстані мінімум три сантиметри.
 • Якщо проводиться фарбування гіпсокартонних стін своїми руками, то процес необхідно вести від стелі до підлоги.
 • Перед вживанням фарби, її потрібно добре розмішати. Якщо вона густа, то водоемульсіонку розбавляють водою, емаль розчинником.
 • Обробка гіпсокартону перед фарбуванням вимагає грунтування (про це говорилося вище). Рекомендується використовувати для цього акрилову грунтовку.
 • В першу чергу фарбуються стики між панелями. Після того як дані ділянки висихають, можна приступати до фарбування всієї поверхні.
 • Фарбуємо стіну

  Висновок по темі

  Як бачите, фарбування гіпсокартону – процес не простий. Для того щоб розібратися у всьому досконало, пропонуємо фото та відео, які розміщені на цій сторінці сайту.

  Користуйтеся і вчіться, а отримані знання застосовувати на практиці.

  dekormyhome.ru

  Найкраща фарба для стелі з гіпсокартону

  Мастер_Сергей_* 09 січ 2010

  Допоможіть вибрати фарбу для стелі. Хотілося дізнатися торговельну марку тип фарби (акрилатна,водно-дисперсійна) Щоб лягла рівно,т. к. підійшов час фарбувати, а у мене руки опускаються був отрицатетьный досвід з фарбою ТЕКС!Я її 4 рази валиком накочувався,і з жахом зрозумів, що до нанесення фарби стеля виглядав набагато краще!?Просто вийшов весь стеля “залисинами”,і кожен наступний шар не виправив ситуацію. Структура фарби після высыханиябыла такою зернистою хоч шкуркою зачищяй.Ось така історія.

  Стьопа 09 січ 2010

  Добрий день. ТЕКС — не є хороший вибір, точніше навіть савсем нехороший вибір. Це вже відомий факт Природа цих залисин зрозуміла — нерівномірність фактури пофарбованої поверхні. Причина — недолуга робота. Здавалося б, чого простіше — стелю валиком закатати. А ніфіга! Це дуже непростий етап і вимагає деяких навичок. Тримаю зв’язок з модератором цього форуму. Якщо він у компа зараз, попрошу, щоб дав розгорнуту рекомендацію.

  max78 09 січ 2010

  Вибрати фарбу для стелі якоїсь конкретної фірми, мабуть, найкраще допоможуть досвідчені продавці. Справа в тому, що вибір неабиякою мірою залежить від фарбувальних приміщення. Зазвичай дають рекомендацію фарбувати стандартної матовою фарбою для стелі. Ось приклади:

  Dulux Vinyl MattFLAT LATEX WALL PAINT — ACE (QUALITY) johnstone’s. Covaplus Vinyl Matt EmulsionSOFRAMAP–INTERACRYL

  Є так само фарби, які при нанесенні мають колір, а при висиханні стають білими — для того, щоб бачити, де вже пофарбовано, а де ні. Ось приклад таких:SIMPLY MAGIC — ACEDulux Magic White

  max78 09 січ 2010

  Ще пару порад про техніку нанесення, може допоможе.ТЕХНІКА НАНЕСЕННЯ

  Починати завжди треба з фарбування кутів. Для цього зручний спеціальний кутовий валик, міні-валик або маленька кисть.Далі – стеля. Інструмент – кисть, але краще валик найпоширенішого розміру «міді» з практично будь-якого матеріалу (поролон, мольтопрен, поліамід, поліакріл, поліестр, велюр, канекарон, хутро) – до фарб на водній основі підходять всі. Якщо віддаєте перевагу «шубку», то ворс повинен бути коротким (4 мм). У такого валика менше вбирає здатність, зате пофарбована поверхня виходить більш гладкою.Фарбувати потрібно від вікна, просуваючись углиб кімнати. Неважливо, який інструмент використовується — кисть, валик і щось інше, — кожен новий мазок кладуть поруч з попереднім.За шведським рекомендацій перший шар наносять перпендикулярно напрямку падіння сонячного світла, а по фінським – вздовж. Як мовиться, на вибір. Тим не менш останній (другий) завжди кладуть шар уздовж падіння світла.Порада: у гонитві за швидким ефектом не треба наносити без зупинки відразу кілька шарів фарби, інакше складу ляже нерівномірно і погано вкриє підкладку.

  master-x 09 січ 2010

  Я б порекомендував фарбу Dulux. У Dulux сама покриваність фарба це Supermatt і High Cover Matt, трохи менше покриваність, але більш біла — Vinyl Matt — ще трохи менше покриваність, але більш бешевая — Rich Matt (для стелі в самий раз, але мити її не варто) Є ще Diamond Matt — але вона для стелі дорогувата на мій погляд.У підсумку, моя ркомендация за фарб Dulux для стелі — Dulux Trade Vinyl Matt

  Іванич 09 січ 2010

  Практик practic середньо бюджетний варіант або тіккуріла. ремонт та ясси або гармонія-це дорожче і для стелі звичайно перебір, але є варіанти це серія Євро вони дешевше

  Mooncrash 24 січ 2013

  При покупці фарби обов’язково уточніть у продавця, наскільки хороша у купується матеріалу укрываемость і щільність кольору. Від цього також залежить фактура і кількість шарів. Якщо що-то в результаті вийшло не так, можливо, причина в поганому валику. Під певний вид фарб слід набувати відповідний інструмент.

  nadju6ka 12 січ 2013

  Продавцям не вірю. Фарба для гладкого стелі повинна бути покривною, матовою, стійкою до миття і недорогий. Це акрилатні або водно дисперсійні фасадні фарби, які я часто рекомендую замовнику для внутрішньої обробки. В магазині треба переконатися, що вона біла. У всякому разі, на перший шар дуже добре вкриває і стійка до катаклізмів.Фарбувати треба досить пухнастим валиком. Краще робити вдвох двома валиками на палицях. Один завдає пухнастим шар, інший велюровим розгортає фактуру. Справа в тому, що фарбувати треба швидко при закритому приміщенні. Просто велюровим буде не все проминаться і фарба буде швидко на валику закінчуватися.

  Mooncrash 17 березня 2013

  І до речі, ще невеликий советик: фарбу намагайтеся купити з запасом, щоб потім не їхати за нею в магазин знову. Причина незручності зовсім не у витратах часу, а в тому, що у одного і того ж виробника партії фарби відрізняються трохи по білизні і після на стіні це може бути заментно.

  Правила вибору: чим пофарбувати стелю з гіпсокартону

  Фінішна обробка – кінцева стадія будь-яких ремонтних робіт. І від якості її проведення залежить зовнішній вигляд інтер’єру. А значить, і настрій, і загальна атмосфера. Фарбування стелі вже давно виступає практичним і актуальним методом створення дизайну.

  Фарби новітнього виробництва зручні при нанесенні, чудово лягають і невибагливі у догляді. Вибір великий по варіантах покриттів, колірній гамі і вартості. Початківець майстер вирішує кілька завдань: яку фарбу купити як підготувати поверхню і правильно нанести покриття.

  Варіації конструкції

  Багато воліють залишати стелю, як він є – дерев’яний, залізобетонний. Але є й інші, хто воліє приховати від очей цю основу. Для цього підійде гіпсокартон, ПВХ полотно, мінеральні плитки, вагонка, камінь штучного або натурального походження та інші види матеріалів. Нестандартним рішенням стане декорування стелі пробкою або паркетом.

  Залізобетонний стеля без оздоблення

  Гіпсокартон і бетон ховають за шпалерами або фарбою. Дерев’яні стелі змінюються під шаром лаку. У готовому до експлуатації вигляді будь-якими кольорами та зображеннями порадують ПВХ полотна. А от металеві модулі, рейки, камінь, мінеральні плитки не підлягають фінішній обробці.

  У необроблених залізобетонних перекриттів є істотний недолік – багато нерівностей, а іноді і поглиблень. Тому до фарбування така стеля заздалегідь готують. У підвісних конструкцій з гіпсокартону немає таких вад. Листи перед фарбуванням теж проходять етап підготовки, але він не такий трудомісткий.

  Готуючи ГКЛ до фарбування виконують такі операції:

  • обробку стиків, швів, головок шурупів;
  • шпатлювання площині;
  • шліфування;
  • нанесення ґрунтувальної суміші.

  Фарбування здасться пліви справою навіть для новачка. Правильний монтаж каркаса і обшивка листами гіпсокартону забезпечують рівну поверхню, без провисань, тріщин та інших огріхів. Залишається тільки виконати підготовчий процес для основи і вірно вибрати покриття. Сьогодні ринок багатий асортиментом від самих різних виробників.

  Фарбування стелі водоемульсійною фарбою

  Фарба і принципи підбору

  Питання, чим пофарбувати стелю, актуальності не втратив. Будівельний ринок різноманітний, але від цього асортименту губишся в здогадках. Відповідні варіанти фарб для ГКЛ:

  • силіконова;
  • водоемульсійна;
  • акрилова;
  • водно-дисперсійна;
  • емаль;
  • акрилова з додаванням латексу;
  • силікатна.

  Але яка з них підходить більше? Та, у якій присутні наступні властивості:

  • легко лягає;
  • гарантує рівність покриття;
  • необтяжлива у догляді;
  • безпечна;
  • доступна.

  Для фарбування гіпсокартону зазвичай застосовуються водоемульсійні фарби: вони легко наносяться, без противного запаху, швидко висихають, безпечні. Додавши в білу фарбу барвник ви отримаєте найнеймовірніші відтінки.

  Фарба на основі водно-дисперсійних складів найбільш довговічна. Покриття за якістю нагадує плитку, камінь. Але ці фарби обмежені в кількості кольорів.

  Вибираючи між акрилової з латексом або без, зупиніться на латексному варіанті. Він робить покриття рівніше, маскуючи невеликі огріхи і тріщинки, стійкий до вологи. Помітним мінусом виступає «кусающаяся» ціна. Тому таку фарбу раціональніше застосовувати в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості (у ванній).

  Оберти популярності стали набирати емалі. Вони роблять стелю глянцевим і блискучим (як плитка або декоративний камінь). Але подібний блиск і коштує пристойно. Хочеться відзначити і здатність емалі підкреслити навіть незначний недолік.

  Головне – якість поверхні

  Стеля набуде вигляду, який забезпечить первісна обробка – шпаклювання, фарбування огріхів і швів, ґрунтування. Як шпаклювального матеріалу вибирайте гіпсові суміші. Але у ванній застосовуйте цементні, вони стійкі до вологи і перепадів температур на відміну від гіпсових. Більш дорогим матеріалом є полімерна шпаклівка.

  Дане відео дозволить ознайомитися з прийомами шпаклювання та пофарбування стель ГКЛ :

  Отримані в процесі шпаклювання недоліки усувають шліфуванням. Штучне освітлення дозволить виявити всі недоліки.

  Тонкощі нанесення

  Етап має особливості:

  • фарба наноситься виключно в один захід, в противному разі залишаться розводи;
  • не існує однакового інструменту, тому, фарбуючи поверхню, не міняйте валик;
  • використовуйте для фарбування одну сторону валика;
  • огріхів не залишиться тільки після ретельно проведеного підготовчого етапу.

  Фарбувати починають з кутів. Схема для фарбування використовується наступна – горизонталь-вертикаль. Якщо в три шари, то – вертикаль-горизонталь-вертикаль.

  Забарвлення – вигідний і простий спосіб декорування гипрока. Але є ще безліч матеріалів, які теж можна укласти своїми руками: вагонка, плитка, шпалери, камінь.

  Можуть завестися гризуни базальтової вати? Методи боротьби з гризунами Характеристика клею Момент Столяр, область застосування, склад Область застосування клею Супер Момент, правила роботи з клейовим складом

  Зараз роблять гідну піну російські виробники, Кудо, Проффлекс, Техноніколь, У Волгограді за російської піною близько 70% ринку на 2017р

  У першому відео профілю недостатньої якості, у другому дуже хочеться подивитися як будуть встановлюватися з’єднувачі однорівневі.

  Ось вирішив кухню пофарбувати водоемульсійною фарбою. Дуже багато різних квітів, ніяк не можу зробити свій вибір. Як би дізнатися: як…

  Мінеральна вата сама по собі дуже як утеплювач заборонена при будівництві об’єктів, пов’язаних з харчовими продуктами. Утеплювач дуже поганий, боїться…

  Каталог нормативних документів найпопулярніші Гости і будівельні норми

  Є питання?Задайте їх експерту

  Невеликий опис розділу з питаннями і відповідями. На прау пропозицій для прикладу

  Варіанти фарбування стелі з гіпсокартону

  Чи Вам доводилося звертати увагу, на що спрямовує свій погляд увійшов в приміщення осіб? Звичайно, на стелю. Стельова поверхня – найважливіша частина інтер’єру, широкий простір для реалізації будь-яких дизайнерських і кольорових фантазій. І найкращим варіантом їх втілення в життя стане використання гіпсокартону. Можливість створення будь-яких архітектурних рішень і фантастичних конфігурацій, екологічна безпека та чудові звуко-та вогнестійкі властивості в поєднанні з дивовижною декоративним підсвічуванням визначають незрівнянний успіх гіпсокартону серед інших будівельно-оздоблювальних матеріалів.

  Зміст: Вибираємо фарбу для стелі

  Існує безліч рішень для оформлення стельової поверхні з гіпсокартону. Самим надійним і найбільш поширеним варіантом на сьогоднішній день залишається фарбування стелі. Технологія фарбування стелі з гіпсокартону має свої специфічні особливості: так, безпосередньо нанесення фарби на поверхню гіпсокартону передує цілий комплекс підготовчих робіт: грунтовка, шпаклівка, а також шліфування поверхні. Всі ці процедури переслідують спільну мету – виявити незначні дефекти і нерівності та в подальшому їх усунути. Успішно впоравшись з попередніми роботами, постає питання: яка фарба найбільшим чином підійде для гіпсокартонного стелі? Думки про фарби на масляній основі можна відкинути відразу.

  На думку фахівців малярської справи, найбільш відповідними фарбами для фарбування гіпсокартонних стель є водоемульсійні і водно-дисперсійні склади . При цьому дисперсійна фарба значно перевершує емульсійну в здатності зберігати свій первинний зовнішній вигляд і вологостійкість протягом тривалого часу, зате поступається в питанні вибору колірного рішення, оскільки виробляється переважно у відтінках білого. Виробники ж емульсійної фарби пропонують споживачам різноманіття колірної палітри – яскраві, насичені тони для створення будь-якого ультрамодного і класичного інтер’єру.

  Лакофарбові склади на водній основі відрізняються високою швидкістю висихання і відсутністю стійкого неприємного запаху, вони не токсичні і, нарешті, утворюють міцну однорідну плівку, яку періодично оновлювати без будь-яких трудозатратных робіт по ліквідації попереднього покриття.

  Сьогодні ринок будівельних матеріалів перенасичений величезною кількістю фарбувальних складів на водній основі. Це силіконові, акрилові, акрилові з латексом, силікатні фарби, з мінеральним складом . різних відтінків і виробників, що володіють своїми перевагами та обмеженнями у використанні.

  Фарба з додаванням латексу вважається найбільш дорогим, оскільки володіє рядом переваг, наприклад, використовується для створення не паропроникного, стійкого до різних забруднень рівного, красивого покриття і передбачає можливість вологого догляду на основі миючих засобів.

  Завдання 2 шарів акрилової латексної фарби на поверхню гіпсокартону допоможе Вам перекрити видимі тріщини, що мають товщину до 1 міліметра.

  Акрилові водоемульсійні фарби . завдяки підвищеній стійкості до стирання в процесі миття, найбільш затребувані і призначені для використання практично в будь-яких приміщеннях.

  Для фарбування поверхонь, регулярно піддаються впливу вологи, оптимальним рішенням стане використання силікатної фарби – вона надійно оберігає від появи і розмноження мікроорганізмів і не передбачає додаткового застосування антисептичних засобів.

  Кращі властивості силікатної та акрилового складів поєднує в собі силіконова фарба. Її висока еластичність дозволить Вам перекрити тріщини товщиною понад 2 мм Після нанесення і висихання силіконова фарба утворює водонепроникну плівку, яка надійно захистить стельову поверхню в приміщеннях зі слабким гідроізоляцією – кухонні приміщення і ванні кімнати. Пофарбована силіконовою фарбою поверхня стійка до забруднень і виключає додаткове використання антисептичних добавок.

  Фарбування гіпсокартонної поверхні припускає нанесення декількох шарів фарби при строгому дотриманні інструкції на етикетці фарбувального складу і дотриманні необхідних періодів сушіння кожного шару. Фарба іноземного виробництва наноситься спеціальним валиком зазвичай в 2 шари, вітчизняного – в 3 шари.

  Крім того, при покупці водоемульсійною фарби Вам належить визначитися і зі ступенем її блиску: виробники пропонують глянцеві і напівглянсові, матові і напівматові склади. Їх головна відмінність полягає в тому, що матова фарба візуально збільшує висоту приміщення, вносить істотний вклад у створення гармонійного і закінченого дизайну приміщення, непогано справляється з видаленням незначних дефектів гіпсокартонної стелі, проте досить трудомістка у догляді.

  Глянсова фарба стійка до стирання, пофарбована поверхня легше миється, однак на ній помітні всі вади і дефекти стельової поверхні, які були допущені майстром в процесі фарбування. Професіонали радять вибирати напівглянсову або напівматову фарбу.

  Слід зазначити, що в зарубіжних країнах для фарбування гіпсокартонної стелі все частіше використовується емаль – це більш якісний продукт, який швидко сохне, стійкий до вологи та має білий колір. При цьому висока якість, безумовно, відбивається в ціні – вартість емалі висока і це визначає її низьку популярність на вітчизняному ринку.

  При покупці фарби не забувайте читати етикетку, в якій виробник інформує про призначення, витрати на квадратний метр і стійкості до стирання під час вологого прибирання.

  Технологія фарбування стелі з гіпсокартону

  Спробуємо розібратися з технологією і особливостями фарбування стелі. Саме якість і довговічність пофарбованої стельової поверхні залежить від того, наскільки була дотримана технологія фарбування на кожному етапі, в тому числі і при виконанні підготовчих робіт.

  Підготовка гіпсокартонної поверхні до фарбування

  Гіпсовий сердечник гіпсокартонного листа являє собою звичайний гіпс з різними полімерними добавками. Спробуйте розтерти шматочок гіпсу, і на Ваших очах він перетвориться в пил. Будь-будівельник Вам скаже, що проводити малярні роботи по курній поверхні недоцільно. Така поверхня, в першу чергу, потребує грунтовці. Особливу увагу Вам доведеться приділити якості грунтовки стиків і тих ділянок, де оголюється сердечник гіпсокартонного листа.

  Часто побутує думка, що тріщини на пофарбованому гіпсокартоні утворюються із-за неякісного монтажу. Однак це не зовсім так. Причиною розтріскування гіпсокартонного листа може стати неякісна або проведена з порушенням технології закладення швів. Тут необхідно відзначити, що якість закладення швів визначається якістю сировини і досвідом фахівця, що виконує роботу.

  Дотримуючись інструкції виробника, замісіть матеріал для закладення швів. Для цього в чисту воду кімнатної температури, додайте суміш і перемішати з допомогою міксера до утворення консистенції густої сметани. Після приготування шпаклівки, можна приступати до заделыванию швів.

  Шпаклювання швів гіпсокартонної поверхні вимагає використання додаткових матеріалів, наприклад, серпянки. Серпянка являє собою спеціальну стрічку для армування швів. Вона може наклеюватися до початку нанесення шпаклівки або ж після нанесення першого шару.

  Наклеюючи серп’янку, зверніть увагу на наступні моменти:

  • клеїти серп’янку необхідно рівно посередині шва;
  • якщо Вам доводиться працювати не з цілісної серпянкой, то приклеювання здійснюється внахлест з обов’язковим заходом країв один на одного;
  • вдавлюйте серп’янку у шов з силою;
  • у разі утворення на поверхні гіпсокартону надлишок шпаклівки при приклеювання серпянки, обов’язково видаліть;
  • не використовуйте замість серпянки шпаклівку фінішного типу. Фінішна шпаклівка не призначена для виконання таких робіт та може призвести до розтріскування шва;
  • після нанесення першого шару шпаклівки з серпянкой дочекайтеся висихання і нанесіть ще один шар. Це дозволить Вам отримати рівні, акуратно закладені шви;
  • для закладення швів краще озброїтися шпателем, довжина якого перевищує ширину шва. У процесі роботи шпатель необхідно вести таким чином, щоб він розташовувався своїми краями на гіпсокартоном аркуші.

  4. Шпаклівка гіпсокартону перед фарбуванням.

  Після закінчення шпаклівки швів і накладення серпянки, Ви можете сміливо переходити до шпаклювання гіпсокартону.Фахівці виділяють кілька варіантів обробки. Найекономічніший спосіб передбачає нанесення одного шару шпаклівки, затірки і остаточне нанесення фінішного покриття. В результаті отримуємо рівну і красиву поверхню. Подібна технологія використовувалася майстрами протягом довгих років і була найбільш доступною в плані виконання і фінансових витрат.

  Однак сьогодні все частіше зустрічається шпаклівка в 3 шари. По закінченні стартовою обробки лист гіпсокартону ошкурюєиься, наноситься другий шар і нова затирка, потім наклеюється стеклохолст, який забезпечує краще зчеплення оздоблювальних матеріалів і запобігає від розтягування і можливого осипання шпаклювального матеріалу, і, нарешті, проводиться фінішна шпаклівка поверхні.

  Фінішна шпаклівка, у вигляді спеціальних готових сумішей в банках, дозволить Вам отримати ідеально гладку поверхню гладкість. Наносити її слід великим шпателем, а в разі появи дрібних нерівностей рекомендується пройтися дрібним наждачним папером. По закінченні фінішної обробки гіпсокартонної стелі загрунтуйте поверхню і приступайте до обробки.

  Оскільки кінцевий результат залежить від Вашої майстерності і меншою мірою від обраної технології роботи, то будьте гранично акуратні і не поспішайте, використовуйте тільки якісні матеріали перевірених брендів.

  Інструменти для фарбування стелі

  Для фарбування стелі з гіпсокартону Вам знадобляться наступні матеріали та інструменти:

  • грунт акриловий грунт глибокого проникнення;
  • водоемульсійна фарба;
  • колер для водоемульсивного складу. Барвиста палітра відтінків дозволить Вам пофарбувати стелю в будь-який колір і зробить інтер’єр оригінальним і неповторним;
  • валик хутряний з коротким ворсом. Наявність довгій рукояті робить інструмент більш зручним. Не використовуйте поролоновий валик, оскільки він утворює на пофарбованій поверхні бульбашки повітря;
  • малярська кисть для фарбування важкодоступних місць стелі;
  • пластикова ванночка для фарбування;
  • подбайте про одяг. Так як фарбування стелі важко назвати чистою роботою, то надіньте одяг, яку Вам не шкода зіпсувати. Не забудьте про головний убір.

  Точне дотримання технології — гарантія відмінного результату

  Відкоркувавши банку з водоемульсійною фарбою, Вам потрібно для початку ретельно перемішати вміст. Для цього можна використовувати дриль із спеціальною насадкою. Якщо фарба по консистенції дуже густа, додайте в неї трохи води.

  Фарбування гіпсокартонної стелі починається з фарбування важкодоступних місць і ділянок примикання стельової конструкції до стін і кутів. Використовуйте для цього кисть. Рухи пензлем повинні бути тычковами, а не вперед-назад. Метод тычкования не залишить надалі смуг та розводів.

  Потім опускаємо у ванну з фарбою валик і розгортаємо по ребристій поверхні. Цим Ви видалите надлишки фарби з валика. Згідно технології фарбування стельових поверхонь, перший шар лакофарбового складу наноситься паралельно вікнам. Пам’ятайте: при нанесенні першого шару фарби необхідно робити “захід” кожної наступної смуги фарбувального складу на попередню на 10-15 див.

  Після висихання, приступайте до фарбування другим шаром. На цей раз фарбування повинне вестися перпендикулярно першому шару, тобто за напрямком від віконних прорізів до протилежної дверної конструкції. Подібне перехресне нанесення дозволить отримати ідеально рівну і однорідне покриття.

  Увага: фарбуючи поверхню валиком стоячи з піднятою головою, Ви можете не побачити непрофарбовані чи прокрашенние неякісно ділянки. Періодично відходите в сторону і оглядайте стелю з іншого ракурсу або ж залучіть помічника, який, відразу помітивши непрокрасы, повідомить Вам для своєчасного усунення.

  З технікою фарбування стелі з гіпсокартону за допомогою фарбопульта Ви можете ознайомитися, переглянувши відео-ролик youtube.

  Безліч варіантів фарбування стелі з гипсокартона Ви можете знайти в мережі Інтернет. Різноманіття дизайнерських і колірних рішень, висока якість фарбування і довговічність пофарбованої поверхні визначають успіх такого методу оформлення стелі. Ось кілька фото вдалою фарбування стелі з гіпсокартону:

  Кілька рад по фарбуванню

  1. Якщо Ви почали фарбування стелі з гіпсокартону, то не переривайте процес, а до кінця нанесіть перший шар фарби на всю поверхню. Не міняйте валик, яким Ви вже фарбуєте, оскільки він залишає за собою власний унікальний, декоративний шар.

  2. Не докрашивайте певні зони стельової поверхні, які почали підсихати, з метою поліпшити нанесений шар фарби. При недотриманні цього правила, Ви можете отримати стелю з потворними розводами або плямами.

  3. Фарбування завжди починається з кутів стелі. Вам знадобиться для цієї мети невелика пензлик, якій Ви будете акуратно маніпулювати, щоб не забруднити фарбою стіну. Профарбувавши кути по всьому периметру, треба зробити невеликий відступ і пройтися по стелі валиком з фарбою. Така технологія вбереже Вас від попадання фарби на стіну.

  4. При фарбуванні валиком, його слід повністю занурювати у ванну з фарбою, а потім видаляти надлишки на ребристій поверхні. Часто недосвідчені виконавці бояться занурювати повністю валик у фарбу, щоб уникнути її надлишку. Замість цього вони намагаються акуратно обмачивать валик у фарбі з одного боку. Це неправильний підхід. Фарба в такому випадку не розподіляється на валику рівномірно, а від цього може постраждати якість фарбування.

  5. Фарбування стелі виключає хаотичні рухи валиком. Рухайтеся в одному напрямку. Один шар фарби — один напрямок. Наступний шар наноситься перпендикулярно попередньому. Якщо Ви плануєте фарбувати стелю в 2 шару, то перший шар буде горизонтальним, а другий — вертикальним. Фарбування 3 шари передбачає наступну схему: перший шар — вертикальний, другий — горизонтальний, третій — знову вертикальний. Дотримання цієї послідовності дозволить Вам домогтися найкращого результату при оформленні стелі з гіпсокартону. Успіхів!

  Статті по темі

  Джерела: http://forum.gvozdem.ru/topic/56-какую-краску-применить-на-потолке-из-гипсокарт/, http://gipsohouse.ru/ceilings/dropped/4246-chem-pokrasit-potolok-iz-gipsokartona.html, http://strport.ru/potolki/varianty-pokraski-potolka-iz-gipsokartona

  izgipsokartona.ru

  Якою фарбою пофарбувати стелю з гіпсокартону

  Чим і як пофарбувати стелю з гіпсокартону

  Підготовка гіпсокартону до фарбування

  Ретельна підготовка гіпсокартонних листів – запорука легкого і якісного нанесення декоративного покриття. Деякі вважають, що ідеально гладкі листи гіпсокартону не вимагають обробки перед фарбуванням. Ця думка помилкова. Потрібно зробити кілька простих операцій, щоб шви стали непомітними – і покриття можна буде фарбувати.

  Нанесення грунтовки

 • Віддайте перевагу акрилової грунтовки, зміцнює гіпсокартонні листи і забезпечує максимальне зчеплення фарби з поверхнею.
 • Вам знадобляться хутряний валик або широка кисть для малярних робіт.
 • Покривайте гіпсокартон двома шарами складу.
 • Коли перший шар висох, другий нанесіть перпендикулярно йому.
 • Шпаклівка гисокартонных конструкцій

  Мета – приховати стики між листами і виступаючі капелюшки саморезов.

 • Перший етап: використовуючи спеціальну стрічку, заповнюють шви шпаклевочным складом. Після висихання наносять тонкий другий шар і добре розрівнюють матеріал.
 • Капелюшки саморезов необхідно втопити глибше (якщо сильно виступають) і добре замазати.
 • Кілька видів шпателів полегшать завдання.
 • Після повного висихання шпаклівки поверхню шліфують. Підійде мелкозернистаяили малярна сітка.
 • Зашпакльовані поверхні можна ще раз прогрунтувати.
 • Кухонні стелі з гіпсокартону. Фото і стаття про це тут.

  А в цій статті розповідається про дворівневі стелі з гіпсокартону.

  Фарба для стелі з гіпсокартону

  • повинна бути екологічною;
  • приховувати дефекти, якщо такі є.

  Важливо. застосовуючи спеціальні фактурні валики, можна домогтися цікавих ефектів на гіпсокартонних конструкціях.

  Чим красити стеля з гіпсокартону? Популярні види фарби для оздоблення листів гіпсокартону: водоемульсійна та акрилова .

 • Підходить для будь-яких поверхонь. Існує навіть вологостійка фарба.
 • Дозволяє створити як матові, так і глянсові поверхні.
 • Легко добитися ефекту різних фактур.
 • Нетоксична.
 • Важливо. глянсова фарба підкреслить дефекти. Матова допоможе ці похибки приховати.

  Більшість видів водоемульсіонкі продаються білого кольору. У будівельному магазині фахівець допоможе підібрати потрібний колір. Спеціальна установка дозволить зрозуміти, який колір буде повністю висохлих аркушах.

  Рада. якщо ви самостійно зробите колер в ємність з водоемульсійною фарбою, нанесіть склад на шматок гіпсокартону і почекайте 2 години. Тоді ви побачите реальний колір, який буде після висихання. Іноді різниця буває суттєвою.

  Переваги акрилових фарб:

  • акрил на водній основі менше боїться вологи;
  • підходить для використання в кухні або ванній;
  • можна отримати і матову, і глянсову поверхню;
  • не завдає шкоди здоров’ю.

  Пам’ятайте. фактурний малюнок створити складніше. Вартість акрилових складів вище, ніж водоемульсіонкі.

  Масляні фарби і емалі володіють достатніми захисними властивостями, не бояться вологи і механічних пошкоджень. Але, в житлових приміщеннях використання їх недоцільно. Основна причина – наявність у складі токсичних хімічних речовин, які можуть завдати шкоди здоров’ю.

  Як проводиться установка натяжної стелі на гіпсокартон. ви дізнаєтеся, прочитавши нашу статтю.

  А тут ви прочитаєте, як клеїти шпалери на гіпсокартон.

  Як пофарбувати стелю з гіпсокартону

  Підготуйте інструменти і пристосування. Вам знадобиться валик, кисть, лоток для фарби, кілька чистих ганчірок.

  Купіть валик з натуральним ворсом. Глянцевий складу вимагає короткого ворсу, матовий середньої довжини, самий довгий ворс дозволить створити різноманітну фактуру.

  Потрібна плоска кисть завширшки 6-8 див. Їй зручно фарбувати виступи і кути, куди валик не дістане.

 • Окрасьте пензликом периметр потрібного ділянки.
 • Пройдіться по важкодоступних місцях.
 • Занурте валик повністю в малярну ванночку з фарбою. Дайте трохи стекти фарбі.
 • Прокатывайте валик по поверхні тільки в одному напрямку. 3-4 прокату по одній смузі буде достатньо.
 • Після того, як фарба на валику закінчиться, пройдіться нею по свіжопофарбованих ділянці. Якщо минуло кілька хвилин, не робіть цього – можна все зіпсувати.
 • Кожен новий ділянка відразу профарбовують по периметру, на виступах і поглибленнях, а після – всередині квадрата.
 • Наносити склад потрібно в два-три шари, щоб повністю приховати місця з’єднання листів і зашпакльовані місця.
 • Важливо. кожен наступний шар наноситься перпендикулярно основному. Необхідно дочекатися висихання кожного з шарів, перш ніж наносити новий.

  Зверніть увагу. щоб дефекти менше кидалися в очі, вибирайте більш світлий тон. На темному тлі похибки будуть, як на долоні.

  Тепер ви знаєте, чим пофарбувати стелю з гіпсокартону. Ретельно підготуйте гіпсокартонну конструкцію, зашпаклюйте стики, прогрунтуйте листи, нанесіть 2-3 шару фарби, дотримуючись інтервали для висихання кожного з них – і результат порадує вас .

  Чим пофарбувати гіпсокартон: вибираємо фарбу

  Чим можна пофарбувати гіпсокартон

  Гіпсокартон? Чим краще фарбувати і як це зробити правильно, підкаже стаття. Важко уявити сьогодні сучасний ремонт без гіпсокартону. З його допомогою легко вирівнюються будь-які стіни і стелі, матеріал дозволяє створити багаторівневий стеля, оформити арку.

  Після закінчення монтажу постає питання: чим штукатурити гіпсокартон під фарбування, яку вибрати фарбу і як правильно нанести покриття.

  Особливості гіпсокартону

  Перш ніж обробити гіпсокартон перед фарбуванням необхідно познайомитися з особливостями та видами матеріалу, який може бути:

  • Звичайним стінових або «стандартним листом».
  • Стельовим. найчастіше використовується при вирівнюванні простих стель і спорудження багаторівневих.
  • Вологостійким — незамінний при обробці санвузлів.
  • Вогнестійким. Відрізняється опору відкритого джерела вогню, зберігаючи при цьому на каркасі своє становище.
  • Арочним. Дозволяє виконувати монтаж досить складних криволінійних поверхонь.
  • Акустичним. Використовується дуже рідко. Особливість матеріалу – наявність перфорації з безліччю отворів, діаметр яких приблизно один сантиметр і спеціального звуконепроницаемого полотна, розташованого на тильній стороні аркуша. Застосовується при оформленні студій звукозапису, домашніх кінотеатрів.

  Стеля з акустичного гіпсокартону

 • Порівняно невелика ціна.
 • Екологічно чистий.
 • Не горить.
 • Високі властивості звукоізоляції.
 • Забирає у повітря зайву вологу, і легко віддає її при пересиханні повітря.
 • Просто обробляється, легко монтується.
 • Мінімум відходів після обробки приміщення.
 • До недоліків гіпсокартону можна віднести:

 • Порівняно невисока міцність і водостійкість.
 • Складність в кріпленні чого-небудь.
 • Порада: Не варто забивати цвяхи в гіпсокартонну стіну. Тільки дюбеля з шурупами можуть втримати не більшу поличку або картину. Важке на них вішати не можна, це просто призведе до руйнування стіни.

  Після ознайомлення з особливостями матеріалу і його монтажу в приміщенні, слід визначити, як буде виконуватися обробка поверхні.

  Як підготувати до фарбування гіпсокартон

  Перш ніж пофарбувати гіпсокартон своїми руками, необхідно підготувати поверхню (див. Можна фарбувати гіпсокартон без шпаклівки і як це робити ).

  • Ретельно оглядаються всі листи і стан стикових швів. Зазвичай після обшивки поверхонь на стиках, найчастіше, залишаються щілини.

  Порада: Перед фарбуванням поверхні з гіпсокартону, слід попередньо замазати стики між листами. Повністю приховати щілини не зможе навіть нанесення декількох шарів фарби.

  Підготовка гіпсокартону під фарбування

  • Виступаючі капелюшки саморезов утапливаются викруткою.
  • Місця стиків гіпсокартону на каркасі шпаклюються (див. Як шпаклювати стики гіпсокартону згідно технології ).
  • На поверхню гіпсокартону наноситься шпателем шпаклівка
  • На всю довжину стику лягає армуюча стрічка.
  • Покривається ще один шар шпаклівки.
  • Поверхню акуратно шліфується.
  • Стеля очищається від дрібного пилу та іншого бруду вологою ганчіркою.
  • Можна виконувати фарбування гіпсокартону.

  Порада: Щоб переконатися, що через фарбу не будуть просвічуватися шви, слід спочатку нанести її шар на маленьку ділянку поверхні, а після повного висихання, оцінити результат. Якщо через фарбу шпаклівку видно не буде, можна виконувати фарбування всієї стелі.

  Яку фарбу вибрати для гіпсокартону

  Вибирати тип фарби для гіпсокартону не складно. Після правильної підготовки його до фарбування, можна використовувати будь-які емалі чи фарби. Все залежить від власника, який вибирає чим пофарбувати арку з гіпсокартону, стіни і стеля.

  Для фарбування панелей можна використовувати:

  Фарбування гіпсокартону виконується трьома типами фарб:

  • Водоемульсійною. Цей вид покриття краще всього підходить для фарбування гіпсокартону.
 • приємна бархатиста, матова поверхня;
 • велика кількість забарвлень. Але при використанні цієї фарби слід мати на увазі, що після висихання вона на кілька тонів світліє.
 • Водоемульсійна фарба має білий колір, а колірна гамма їй надається з різними кольорами, що купуються окремо, що дозволяє зробити будь-який колір або відтінок на гіпсокартоні.

  Порада: При додаванні колера, його зміст має бути не більше 5%.

  Фарба легко наноситься, легко змивається, без застосування спеціальних розчинників і рідин.

  До недоліків складу належать:

 • підвищений витрата порівняно з іншими;
 • фарба не підходить для стін у приміщеннях, де підвищена вологість.
  • Масляній. Підходить для будь-якого приміщення. Вона добре лягає на гіпсокартон, а поверхня в результаті виходить міцна, глянцева.
 • стійкі до негативного впливу вологи і дії агресивного середовища;
 • вони економічні по витраті.
 • До мінусів масляних фарб відноситься наявність в їх складі великої кількості хімічних компонентів, які небезпечні для людини, що вимагає виробляти фарбування гіпсокартону лише в добре провітрюваному приміщенні.

  • Емалями. Після висихання покриття виходить рівним, міцним і красивим. Плюси використання емалі:
 • велика різноманітність відтінків і кольорів;
 • вона може бути глянсовою або матовою;
 • після висихання поверхня набуває стійку до вологи плівку;
 • невеликий витрата матеріалу на одиницю площі;
 • швидко сохне.
 • Такі покриття покращують:

 • естетичні якості гіпсового каменю;
 • забезпечують йому протикорозійний захист;
 • захищають матеріал від ультрафіолету, підвищеної вологості, різких перепадів температури та інших зовнішніх впливів.
 • Головне, в цьому випадку, правильно вибрати фарбу і якісно підготувати поверхню до проведення робіт.

  Як пофарбувати стелю з гіпсокартону

  Для фарбування стелі, так і стін, використовуються:

  • Пульверизатор (див. Підбираємо пульверизатор для фарбування ). Цей варіант покриття дозволяє зробити найбільш якісне, але такий прилад є не у всіх, а його використання вимагає певних навичок.
  • Пензлик. Таким інструментом, перед валиком, фарбуються всі важкодоступні ділянки і кути. При цьому рухи виконуються різкі і уривчасті, щоб фарба рівно шарами лягала на поверхню. При водінні пензлика вперед-назад, може вийти «різношерстий» покриття.
  • Валик. Такі інструменти виготовляються з різними покриттями, що мають різну довжину ворсу, що особливо впливає на кінцевий вигляд офарблює поверхні: із збільшенням довжини ворсу, може вийти в результаті більш яскрава структура.

  Порада: Стеля з гіпсокартону слід фарбувати валиком тільки з коротким ворсом, це дозволить отримати по закінченні робіт гладке і якісне покриття. Не варто використовувати для фарбування стелі валик з поролону — він залишає сліди. Валик для стелі потрібно брати з довгою рукояттю, як показано на фото.

  Фарбування стелі з гіпсокартону валиком

  Перш ніж застосовувати новий валик його необхідно:

 • вимочити в чистій воді;
 • добре просушити.
 • Валик вмочується у фарбу, розкочується по ребристій поверхні на спеціальній ванні, щоб фарба рівномірно лягла на валику, а потім на стіні проводиться перший шар покриття, краще всього, паралельно вікну. При цьому дуже важливо фарбувати валиком стелю, поки у важкодоступних місцях фарба ще не висохла. Кожен наступний шар наноситься внахлест на 15 сантиметрів. Таким чином, профарбовується весь стелю.

  Після висихання першого шару, що наноситься другий, але при цьому валиком потрібно вести від вікна до дверей. Таким методом можна отримати рівне і однорідне покриття. При попаданні на стелю волосся, смітинки або ворсинки від валика, потрібно відразу ж їх прибирати, не чекаючи, поки фарба висохне.

  Порада: Фарбування стелі з гіпсокартону слід виконувати поетапно: наносяться два тонких шару фарби, це краще ніж один товстий. Кожен наступний шар потрібно наносити через час, який вказує інструкція на упаковці фарби.

  Як пофарбувати декоративний камінь з гіпсу

  Чим пофарбувати гіпсову плитку

  Перш ніж пофарбувати гіпсовий камінь, необхідно познайомитися і дотримуватися деяких правил:

  • Не можна наносити фарбу на заздалегідь непропитанную або ще не висохлу поверхню.
  • Наносити фарбу не слід не відшліфований старий декоративний камінь: вона дуже швидко стане обсипатися.
  • Для фарбування потрібно використовувати спеціальні водостійкі фарби для зовнішніх робіт.
  • До складу краще додавати спеціальні отверджувачі — при фарбуванні каменю вони поліпшать якість поверхні.
  • Тривалість ефекту можна збільшити напиленням на поверхню лаку.

  При дотриманні цих простих правил фарбування каменю з гіпсу, покриття протримається достатньо довго і стане гарним захистом матеріалу від корозії і шкідливих зовнішніх впливів.

  Перш ніж пофарбувати гіпс, продається хороша фарба, і готуються інструменти:

  Фарбування гіпсового каменю пензликом

  • Якісний валик.
  • Аерограф. Його перевагами є розпилення, а не намазування фарбувального складу, що дає можливість отримати однотонний, природний колір. При регулюванні відстані від аерографа до поверхні гіпсокартону і струменя подачі фарби, можна гіпсовому каменю надати відтінки одного кольору світліші або темніші.
  • Затирка для швів.
  • Засоби для захисту людини при виконанні робіт: рукавички, респіратор.

  Технологія фарбування гіпсового каменю наступна:

  При нанесенні фарби пульверизатором відстань до стіни має бути приблизно 45 сантиметрів, щоб розпорошення не перешкоджав рельєф поверхні. Тиск на компресорі вибирається 3-3,5 атмосфери.

  Використання пульверизатора для фарбування гіпсового каменю

  При роботі пульверизатором, збільшується продуктивність і якість обробленої поверхні: при цьому ворс пензля не стане закривати зону забарвлення, і можна бачити всю поверхню при роботі і одразу вносити необхідні корективи:

  • Змінювати глибину кольору.
  • Змінювати насиченість відтінку.

  Фарбопультом зручно фарбувати покладений гіпсовий камінь, без його сортування, покриваючи ті місця, які потрібно. З допомогою пензлів різного розміру можна створювати цікаве мозаїчне панно, розфарбовуючи кожну окремо покладену, плитку матеріалу.

  Як фарбувати гіпсокартон, ніж фарбувати гіпс, всі нюанси робіт докладно показує відео в цій статті.

  Закінчив архітектурний факультет Пензенського державного інституту архітектури і будівництва. Протягом останніх десяти років є провідним фахівцем великої будівельної компанії р. Пенза, що займається будівництвом багатоповерхових житлових будівель. Загальний стаж роботи за фахом – 18 років. Консультує з питань дизайну, вибору матеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки, технології проведення опоряджувальних робіт.

  Правила вибору: чим пофарбувати стелю з гіпсокартону

  Фінішна обробка – кінцева стадія будь-яких ремонтних робіт. І від якості її проведення залежить зовнішній вигляд інтер’єру. А значить, і настрій, і загальна атмосфера. Фарбування стелі вже давно виступає практичним і актуальним методом створення дизайну.

  Фарби новітнього виробництва зручні при нанесенні, чудово лягають і невибагливі у догляді. Вибір великий по варіантах покриттів, колірній гамі і вартості. Початківець майстер вирішує кілька завдань: яку фарбу купити як підготувати поверхню і правильно нанести покриття.

  Варіації конструкції

  Багато воліють залишати стелю, як він є – дерев’яний, залізобетонний. Але є й інші, хто воліє приховати від очей цю основу. Для цього підійде гіпсокартон, ПВХ полотно, мінеральні плитки, вагонка, камінь штучного або натурального походження та інші види матеріалів. Нестандартним рішенням стане декорування стелі пробкою або паркетом.

  Залізобетонний стеля без оздоблення

  Гіпсокартон і бетон ховають за шпалерами або фарбою. Дерев’яні стелі змінюються під шаром лаку. У готовому до експлуатації вигляді будь-якими кольорами та зображеннями порадують ПВХ полотна. А от металеві модулі, рейки, камінь, мінеральні плитки не підлягають фінішній обробці.

  У необроблених залізобетонних перекриттів є істотний недолік – багато нерівностей, а іноді і поглиблень. Тому до фарбування така стеля заздалегідь готують. У підвісних конструкцій з гіпсокартону немає таких вад. Листи перед фарбуванням теж проходять етап підготовки, але він не такий трудомісткий.

  Готуючи ГКЛ до фарбування виконують такі операції:

  • обробку стиків, швів, головок шурупів;
  • шпатлювання площині;
  • шліфування;
  • нанесення ґрунтувальної суміші.

  Фарбування здасться пліви справою навіть для новачка. Правильний монтаж каркаса і обшивка листами гіпсокартону забезпечують рівну поверхню, без провисань, тріщин та інших огріхів. Залишається тільки виконати підготовчий процес для основи і вірно вибрати покриття. Сьогодні ринок багатий асортиментом від самих різних виробників.

  Фарбування стелі водоемульсійною фарбою

  Фарба і принципи підбору

  Питання, чим пофарбувати стелю, актуальності не втратив. Будівельний ринок різноманітний, але від цього асортименту губишся в здогадках. Відповідні варіанти фарб для ГКЛ:

  • силіконова;
  • водоемульсійна;
  • акрилова;
  • водно-дисперсійна;
  • емаль;
  • акрилова з додаванням латексу;
  • силікатна.

  Але яка з них підходить більше? Та, у якій присутні наступні властивості:

  • легко лягає;
  • гарантує рівність покриття;
  • необтяжлива у догляді;
  • безпечна;
  • доступна.

  Для фарбування гіпсокартону зазвичай застосовуються водоемульсійні фарби: вони легко наносяться, без противного запаху, швидко висихають, безпечні. Додавши в білу фарбу барвник ви отримаєте найнеймовірніші відтінки.

  Фарба на основі водно-дисперсійних складів найбільш довговічна. Покриття за якістю нагадує плитку, камінь. Але ці фарби обмежені в кількості кольорів.

  Вибираючи між акрилової з латексом або без, зупиніться на латексному варіанті. Він робить покриття рівніше, маскуючи невеликі огріхи і тріщинки, стійкий до вологи. Помітним мінусом виступає «кусающаяся» ціна. Тому таку фарбу раціональніше застосовувати в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості (у ванній).

  Оберти популярності стали набирати емалі. Вони роблять стелю глянцевим і блискучим (як плитка або декоративний камінь). Але подібний блиск і коштує пристойно. Хочеться відзначити і здатність емалі підкреслити навіть незначний недолік.

  Головне – якість поверхні

  Стеля набуде вигляду, який забезпечить первісна обробка – шпаклювання, фарбування огріхів і швів, ґрунтування. Як шпаклювального матеріалу вибирайте гіпсові суміші. Але у ванній застосовуйте цементні, вони стійкі до вологи і перепадів температур на відміну від гіпсових. Більш дорогим матеріалом є полімерна шпаклівка.

  Дане відео дозволить ознайомитися з прийомами шпаклювання та пофарбування стель ГКЛ :

  Отримані в процесі шпаклювання недоліки усувають шліфуванням. Штучне освітлення дозволить виявити всі недоліки.

  Тонкощі нанесення

  Етап має особливості:

  • фарба наноситься виключно в один захід, в противному разі залишаться розводи;
  • не існує однакового інструменту, тому, фарбуючи поверхню, не міняйте валик;
  • використовуйте для фарбування одну сторону валика;
  • огріхів не залишиться тільки після ретельно проведеного підготовчого етапу.

  Фарбувати починають з кутів. Схема для фарбування використовується наступна – горизонталь-вертикаль. Якщо в три шари, то – вертикаль-горизонталь-вертикаль.

  Забарвлення – вигідний і простий спосіб декорування гипрока. Але є ще безліч матеріалів, які теж можна укласти своїми руками: вагонка, плитка, шпалери, камінь.

  Можуть завестися гризуни базальтової вати? Методи боротьби з гризунами Характеристика клею Момент Столяр, область застосування, склад Область застосування клею Супер Момент, правила роботи з клейовим складом

  Зараз роблять гідну піну російські виробники, Кудо, Проффлекс, Техноніколь, У Волгограді за російської піною близько 70% ринку на 2017р

  У першому відео профілю недостатньої якості, у другому дуже хочеться подивитися як будуть встановлюватися з’єднувачі однорівневі.

  Ось вирішив кухню пофарбувати водоемульсійною фарбою. Дуже багато різних квітів, ніяк не можу зробити свій вибір. Як би дізнатися: як…

  Мінеральна вата сама по собі дуже як утеплювач заборонена при будівництві об’єктів, пов’язаних з харчовими продуктами. Утеплювач дуже поганий, боїться…

  Каталог нормативних документів найпопулярніші Гости і будівельні норми

  Є питання?Задайте їх експерту

  Невеликий опис розділу з питаннями і відповідями. На прау пропозицій для прикладу

  Джерела: http://ru-house.net/stroitelstvo/potolok/gipsokarton/chem-pokrasit-kraska.html, http://otdelka-expert.ru/kraska/vybor-kraski/chem-pokrasit-gipsokarton-1383, http://gipsohouse.ru/ceilings/dropped/4246-chem-pokrasit-potolok-iz-gipsokartona.html

  izgipsokartona.ru

  Фарбування стелі з гіпсокартону – чим і як фарбувати, поради професіоналів

  Стельова обробка гіпсокартоном дозволяє зробити інтер’єр надзвичайно привабливим і незвичайним. Але без додаткової обробки або фарбування навіть найоригінальніший стеля буде виглядати неакуратно. Методи фарбування стель з гіпсокартону трохи відрізняються від фарбування дерев’яних або бетонних, тому не поспішайте фарбувати, не ознайомившись з ними докладніше. Тільки правильна фарбування зробить ваш стеля бездоганним, а всі нюанси і секрети цього процесу ви дізнаєтесь в даній статті.

  Які фарби підходять для гіпсокартону

  Ринок оздоблювальних матеріалів пропонує величезний вибір барвників, але для такого матеріалу, як гипсокартон, підходять далеко не всі з них. Можна використовувати такі фарби:

  • алкідно-емалеву;
  • вододисперсійну;
  • водоемульсійну;
  • акрилову;
  • силікатну або силіконову.

  А ось олійними фарбами обробляти гіпсокартон не можна. Всі види перерахованих фарбувальних речовин відмінно поєднуються з гіпсокартоном, але найбільш затребуваною в цьому плані все-таки вважається водоемульсійна фарба. Вона легко наноситься, швидко сохне, вкриває стелю рівним щільним шаром і добре тримається.

  Ще важливий нюанс: для гіпсокартонних стель варто вибирати матові фарби світлих відтінків. По-перше, матова фарба прекрасно приховує дрібні нерівності на стелі, в той час як глянсова тільки підкреслить кожну опуклість або вм’ятину, навіть самі непомітні. По-друге, світлі відтінки роблять кімнату просторіше, додають затишку і легкості. Отже, якщо ви вже визначилися, чим красити стеля з гіпсокартону, можна переходити до наступного етапу.

  Підготовка стелі

  Після монтажу гіпсокартонних конструкцій на стелі всю поверхню треба правильно підготувати до фарбування. Досить часто на таких стелях обробляють шпаклівкою тільки стики між деталями, а потім відразу фарбують. У підсумку, крізь фарбу проступають білі смуги, що надає стелі дуже неакуратний вигляд. Тому так поступати не варто.

  Якщо вам потрібна якісна фарбування, спочатку перевірте весь стелю на предмет пропущених вм’ятин, подряпин, нерівностей та інших недоліків. Все це необхідно ретельно закрити шпаклівкою. Після висихання прошпакльованих місць, вся поверхня повинна бути добре прогрунтована. Грунтувати потрібно і в тому випадку, якщо гіпсокартон абсолютно рівний, і ніяких похибок ви не виявили. Це необхідно для того, щоб фарба вбиралася рівномірно. Необроблений гіпсокартон неоднаково вбирає фарбувальні речовини і згодом на стелі виявляються плями.

  Після нанесення грунтовки, варто почекати її повного висихання. І тільки тепер можна приступати до фарбування стелі з гіпсокартону.

  Правильна технологія фарбування стелі

  Якісне фарбування вимагає уважності і дотримання технології. Для початку треба приготувати все, що може знадобитися в роботі:

  • фарба;
  • малярська ванночка;
  • надійна стремянка;
  • кілька пензлів різної ширини;
  • невеликий малярний лоток;
  • фарбопульт чи валик;
  • робочі рукавички.

  Якщо фарба надто густа, потрібно розвести її по інструкції. Вибираючи білий колір стелі, фарбу просто розводьте, а ось якщо ви хочете зробити стелю кольоровим, у фарбу треба додати потрібний колір. Розмішувати необхідно до повної однорідності кольору, інакше на поверхні залишаться непривабливі розлучення. Крім цього, фарбу рекомендується ще і процідити, щоб позбутися від можливих грудочок. Часто буває, що на фарбі з’являється щільна плівка. Тоді перемішувати вміст банки не можна: плівка порветься на маленькі шматочки, які залишаться на стелі і безнадійно зіпсує весь вигляд.

  Фарбування стелі з гіпсокартону

  Коли все готово, приступаємо до нанесення першого шару. Врахуйте, що почавши фарбування, цей процес переривати не можна: нерівномірне висихання створить на стелі небажані візерунки. Також не можна змінювати під час роботи валик або замінювати його пензлем, інакше все це візуально позначиться на готовій поверхні, і стеля буде в плямах. З цієї ж причини не можна повертатися на пофарбовані місця. Кожен шар наноситься рівномірно, в одному напрямку, одним інструментом.

  Починається фарбування гіпсокартонної стелі маленькій пензликом з кутових ділянок. Пройшовши по всьому периметру, зафарбуйте ці ділянки, а потім маленьким валиком ще раз пройдіть по периметру, відступивши на пару сантиметрів. Тепер під час фарбування великим валиком або фарборозпилювачем ви не зачепите стіни. Валик повинен бути пронизаний фарбою рівномірно, тому не бійтеся повністю занурити його у фарбу, все зайве можна легко прибрати у малярській ванночці.

  Розгорнувши валик по ванночці, починайте фарбувати стелю рівними паралельними смугами. Ширина таких смуг може коливатися від п’ятдесяти сантиметрів до метра, а щоб не утворювалися стики між ними, одна смуга повинна заходити на іншу приблизно на десять сантиметрів. Зафарбувавши всю поверхню, дайте фарбі добре висохнути. Щоб під час висихання на стелі не осідав пил, приміщення необхідно щільно закрити. Також стежити і за тим, щоб на офарблює поверхні не залишалися ворсинки з валика. Все це може трохи зіпсувати зовнішній вигляд стелі. Наступний шар наноситься також. Але напрямок смуг повинно бути перпендикулярно попередньому шару. Так ви зможете більш ретельно зафарбувати стеля з гіпсокартону. Якщо знадобиться і третій шар, його накладають таким же чином.

  Як бачите, особливих складнощів процес фарбування не містить, головне, дотримуватися рекомендації. Якщо деякі моменти не зовсім ясні, відео з фарбування стелі з гіпсокартону допоможе розібратися в деталях. Навіть найбільш складні по конструкції стелі з гіпсокартону можна пофарбувати самостійно і досить якісно. Не забувайте і про безпеку під час роботи – драбина повинна бути міцною, стійкою і надійною.

  Правильно пофарбований стелю буде довго радувати вас бездоганною і привабливим виглядом, створюючи в кімнаті затишну атмосферу.

  Поділитися статтею:

  potolokexpert.com

  Чим фарбувати гіпсокартон

  Обробка гіпсокартоном житлових приміщень дуже поширена і практично не віддільне від поняття євроремонт. Для того, щоб зовнішній вигляд оброблених гіпсокартоном поверхонь прийняв закінчений і естетичний вигляд потрібно його фінішна обробка. Для цього застосовуються різні методи: обклеювання шпалерами, лакування, оздоблення плиткою, нанесення барвистих складів і т. д. В даній статті ми хочемо розповісти про те, чим можна фарбувати гіпсокартон, які фарби або емалі для цього підійдуть і які інструменти вам знадобляться.

  Для початку зазначимо, що для того, щоб пофарбована поверхня вийшла ідеальною необхідно провести ряд попередніх робіт з підготовки гіпсокартонної поверхні. Так для початку потрібно провести шпаклювання швів, місць кріплення гіпсокартону на саморізи і кутів гіпсокартонної конструкції. Це робиться з допомогою різних видів стартових шпаклівок. Для вирівнювання кутів застосовують спеціальні перфоровані куточки.

  Наступним етапом є фінішна обробка поверхні гіпсокартону. Це виконується за допомогою фінішної шпаклівки. Вона наноситься на всю поверхню гіпсокартону тонким шаром, а після висихання ретельно затирається наждачним папером. У результаті повинна вийти дуже гладка поверхня.

  Якщо ви недостатньо якісно виконайте даний вид робіт, братися за фарбування взагалі не варто. Пофарбована поверхня ніколи не буде красивою і доведеться все переробляти, наприклад обклеювати зверху шпалерами. Перед нанесенням фарби на поверхню наносимо грунтовку. Це необхідно для того, щоб фарба добре сцеплялась з поверхнею стіни і не відставала в процесі експлуатації.

  Отже, всі дефекти поверхні стіни усунені і можна визначатися з тим, яким складом будемо фарбувати.

  Чим фарбувати гіпсокартон

  Вибір типу забарвлюється складу для гіпсокартону не є складним. При правильній попередньої підготовки до фарбування гіпсокартонної поверхні, для фарбування підійдуть будь-які фарби або емалі. Протипоказань немає. Все буде залежати тільки від ваших уподобань, знань в області фарб і їх застосування, а також того, скільки ви можете витратити грошей на фарбу. Фарбувати гіпсокартон можна виробляти будь-яким інструментом: щіткою, валиком або фарборозпилювачем.

  Для фарбування гіпсокартону застосовують три типи фарб:

  1. Водоемульсійні фарби

  Даний вид фарб найбільш рекомендований фахівцями для фарбування гіпсокартону. По-перше у неї багато позитивних якостей затребуваних споживачами. Так, поверхня пофарбована водоемульсійною фарбою має приємну бархатисту, матову поверхню. Також варто відзначити необмежену кількість кольорів даного матеріалу. При застосуванні даних фарб слід пам’ятати, що вони в процесі висихання світлішають на кілька тонів.

  Взагалі водоемульсійна фарба випускається білого кольору, а колірну гаму їй надають з допомогою різних кольорів, що продаються окремо. Відповідно колір або відтінок ви може створити будь-хто. В ході додавання колера пам’ятайте, що його зміст не повинно перевищувати 5%. До позитивних якостей даних фарб варто віднести легкість її нанесення, а також те, що вона легко змивається, при цьому не потрібно спеціальних рідин та розчинників. В якості мінусів даного складу слід відзначити два:

  Водоемульсійна фарба має значний витрата порівняно з іншими дана фарба не підходить для фарбування стін у приміщеннях з підвищеною вологістю.

  2. Олійні фарби

  Дані фарби підходять для будь-яких приміщеннях. Вони добре лягають на гіпсокартон, в результаті чого виходить міцна, глянсова поверхня. Покриття з олійних фарб вкрай стійкі до впливу вологи і агресивних середовищ. Також вони дуже економічні по витраті. З мінусів масляних фарб слід відзначити те, що до їх складу входить багато хімічних компонентів небезпечних для людини. Фарбування гіпсокартону даними складами можна тільки в добре провітрюваних приміщення.

  3. Емалі

  Дані види матеріалів для фарбування гіпсокартону також прекрасно підходять. Емалі після висихання створюють прекрасну рівну та стійку поверхню стіни. З плюсів варто відзначити велику різноманітність забарвлень, а також відтінків. Емалі можна підібрати як глянсове, так і матове. Після висихання емалі ми отримуємо міцну, стійку до вологи плівку. Як і масляні фарби, емалі мають невеликий витрата на одиницю площі. Порівняно з олійними фарбами емалі швидше сохнуть.

   

  stroy-notes.ru

  інструкція по фарбуванню гіпсокартону, фото і відгуки

  Стіни фарбують валиком

  Багато хто помилково вважають, що такий процес, як фарбування стін, досить простий, тому ставляться до нього із зневагою і без належної уваги. Як показує практика, щоб якісно провести процес фарбування без огріхів, як майстра, необхідні певні базові знання. Спробуємо з’ясувати, як фарбувати, ніж фарбувати, який матеріал краще всього використовувати для обробки тієї або іншої поверхні.

  Чим фарбувати

  Отже, почнемо з того, чим фарбувати. Тут маються на увазі самі фарби і використовувані для цього інструменти. В даний час для фарбування використовуються в основному три види матеріалів:

  • водоемульсійна фарба;
  • олійна;
  • емаль.

  Необхідно враховувати властивості фарб. Після повного висихання водоемульсійна зазвичай світлішає на кілька тонів, а ось олійна і емаль, навпаки, темніють. Це необхідно враховувати при створенні дизайну інтер’єру кімнати.

  Водоемульсійна

  Гіпсокартонні поверхні перед фарбуванням шпаклюють

  Цей вид сьогодні є найпопулярнішим. Він володіє чудовими якостями і властивостями. Фарба, нанесена на поверхню, дає приємну і бархатисту матову поверхню. Зазвичай водоемульсіонка випускається білого кольору, але щоб досягти необхідного забарвлення, в неї додається колер.

  Колірний колерный асортимент настільки величезний, що домогтися певного кольору, навіть самого специфічного, не проблема. Зверніть увагу, що відсотковий вміст колера у фарбі не повинно перевищувати 5%.

  Водоемульсійні матеріали мають ряд прекрасних характеристик, які дозволяють наносити їх просто, тому з таким процесом може впоратися навіть новачок. До того ж цей вид добре змивається з інструменту, що не вимагає спеціальних рідин для очищення.

  Однак водоемульсіонка має не тільки плюси, у неї є і свої недоліки. По-перше, велика витрата на оброблювану площу, порівняно з емаллю або масляної. По-друге, такі фарби не завжди підходять для приміщень з підвищеною вологістю. Хоча сьогодні виробники пропонують марки цього виду, які, на їхню думку, добре протистоять вологості. І все ж не варто випробовувати долю, а краще для таких приміщень, де вогкість та вологість присутні завжди, використовувати інший вид обробки.

  Масляні і емалі

  Ці фарби можна використовувати в різних приміщеннях. Вони не бояться ні вологи, ні води, ні вогкості, ні протікання. Вони холодні на дотик і мають глянсову поверхню. До того ж чисто по витраті матеріалу дані види досить економічні. Слід враховувати, що до складу масляних фарб входять різні хімічні компоненти, тому проводити фарбувальні роботи потрібно тільки в добре провітрюваному приміщенні.

  Інструменти

  Валик може бути з довгою ручкою

  Для того щоб нанести фарбу на стінну або стельову поверхню, використовують всього лише три інструменти:

  • валик;
  • пензлик;
  • краскопульт.

  Пензлик зазвичай використовують для прокраські кутів приміщення. Сьогодні для цих цілей також продають невеликі кутові валики. Своїми руками стіни частіше за все фарбують за допомогою валика і пензлики.

  Валик складається з двох частин — шубки і бюгеля. Фарба буде лягати на поверхню шубкою, тому варто звернути особливу увагу саме на неї. Краще всього вибирати шубку із середнім ворсом.

  Чому? Якщо ворс буде великим, то згодом, набираючи фарбу на свої ворсинки, він стає важким. Якщо ворс маленький, то є ймовірність, що на стіні залишаться «залисини».

  При виборі шубки для масляної фарби або емалі необхідно звернути увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Він не повинен боятися розчинників, які присутні у складі фарб. А ось поролонові шубки підійдуть тільки для водоемульсійною фарби.

  Вибирати бюгель простіше. Найголовніше, щоб він був міцним і надійним. Найзручніший варіант – це бюгель шириною 18-25 сантиметрів. Це оптимальний розмір для фарбування стін. До того ж хотілося б звернути увагу на те, що сьогодні в комплект до валикам виробники стали прикладати телескопічну трубу. Вона дає можливість не використовувати драбину для фарбувального процесу.

  До вибору пензлика треба підійти простіше, адже вона призначена тільки для прокраські кутів. Тому потрібно купувати пензлика шириною п’ять-десять сантиметрів. Буде добре, якщо це буде тонка флейцевая пензлик.

  Технологія нанесення фарби

  Пофарбовані гіпсокартонні поверхні

  Якщо говорити про водоемульсійною фарби, то її технологія досить проста. Правда, необхідно знати деякі нюанси нанесення її на стіну. Насамперед відзначимо, що даний вид фарби необхідно наносити на поверхню в два або три шари.

  Якщо водоемульсіонка наноситься в два шари, то перший необхідно нанести в горизонтальній площині, а другий у вертикальній. Якщо наносяться три шару, то перший і третій наносяться по вертикалі, а другий проміжний — по горизонталі.

  Немає необхідності чекати, коли кожен нанесений шар просохне, водоемульсійну фарбу наносять «по мокрому».

  Емаль і масляні фарби наносяться на поверхні зазвичай в три шари. Перший шар найкраще розмазати по поверхні стіни зигзагоподібними лініями. Потім напівсухим валиком пройтися по всій поверхні, розподіляючи фарбу по стіні. Другий шар робиться більш густим, а ось третій, як фінішний, більш тонкий.

  Фарбування стін будь-якими видами фарб починається з кута кімнати. Для цього використовується кисть або кутовий валик. Зверніть увагу, що відвід від кутів, розеток, вимикачів дверей не був менше трьох сантиметрів. Потім береться в руки валик і фарбується вся залишилася поверхню стіни. Сам процес ведеться від стелі до підлоги – це обов’язкова умова.

  Перед використанням фарбу обов’язково розмішують. У тому випадку, якщо фарба густа, то водоемульсіонку можна розбавити водою, а олійну фарбу розчинником або уайт-спиритом.

  Якщо стіна була частково піддається вирівнюванню з допомогою шпаклівки, свіжі ділянки необхідно попередньо промалювати окремо. І лише після цього проводити повний процес фарбування.

  Фарбуємо стіни з гіпсокартону

  Гіпсокартон як обробний матеріал став використовуватися практично на всіх етапах проведення ремонту. Його якості давно оцінили і досвідчені майстри, і новачки. Фарбування стін з гіпсокартону практично нічим не відрізняється від фарбування обштукатурених або отшпаклеванных стін. Перед фарбуванням шви між листами зашпаровують шпаклівкою.

  Після цього поверхні грунтуються. Для гіпсокартонної поверхні краще всього використовувати акрилову грунтовку. Проґрунтовані поверхні повинні просохнути.

  Спочатку фарбують прошпаклеванные шви між гіпсокартонними листами. Після чого забарвлюється вся поверхня, як звичайна фарбування стін.

  Ми розглянули кілька практичних порад, як правильно пофарбувати стіни своїми руками. Якщо дотримані всі правила, то після проведеного ремонту квартира буде радувати вас своїми досконалими поверхнями. Нехай ця стаття буде для вас як інструкція по вибору фарбувального матеріалу. Фото і відео додаються для наочності.

  remontmechty.ru

  Як фарбувати гіпсокартон | Все робимо правильно.ру

  Все відомо, що гіпсокартон має гладку поверхню. Завдяки цьому необхідність в особливих підготовчих роботах перед нанесенням фарби відсутня. Але якщо ви бажаєте досягти високої якості проведення цих робіт, то деяку підготовку гіпсокартону перед фарбуванням все-таки слід провести.

  Давайте поговоримо про те, як правильно фарбувати гіпсокартон.

  Обробка гіпсокартону під фарбування

  Що включають в себе обробка гіпсокартону під фарбування? В першу чергу, це ретельна шпаклівка. Особливу увагу слід приділити місцях стиків листів і заглиблень від вкручених саморізів. Після нанесення шпаклюющего складу йому необхідно повністю просохнути. Крім цього, на місця з’єднання листів можна накласти армуючу стрічку. Потім їх також слід зашпаклювати. Коли шпаклівка висохне, її потрібно буде відшліфувати дрібним наждачним папером.

  Вибір фарби — це дуже відповідальний момент. Якою фарбою краще фарбувати гіпсокартон? Яку фарбу краще придбати? Природно ту, яка добре лягає на поверхню гіпсокартону, ту, яка зможе приховати всі наявні на поверхні дефекти.

  Дуже темних тонів рекомендується уникати. Більш ефективно маскує можливі дефекти фарби світлих відтінків. Глянцеві блискучі фарби підкреслюють наявні тріщини і нерівності.

  Як правильно фарбувати гіпсокартон

  При проведенні фарбувальних робіт необхідно не тільки якісно провести обробку гіпсокартону під фарбування, але і правильно підібрати саму фарбу. У будь-якому випадку, для того, щоб домогтися якісного результату, потрібно дотримувати всі інструкції з нанесення фарби, щодо вибору та застосування інструментів і компонентів, що використовуються в роботі.

  Основний момент: на підготовленому до фарбування гипскартоне повинні бути відсутні дрібні тріщини і шорсткості. Якщо вам не вдалося цього добитися, то рекомендується застосовувати фарбу на водній основі. Завдяки їй можна приховати дрібні дефекти поверхні.

  При підвищеній вологості в приміщенні водоемульсійні фарби застосовувати не бажано.

  Наносити фарбу на гіпсокартон спочатку потрібно пензлем, акуратно забарвлюючи ділянки по периметру віконних і дверних прорізів. Після цього можна починати фарбувати гіпсокартон валиком з ворсу, не боячись при цьому зачепити двері і вікна.

  Для більш якісної прокраські поверхні фарбу рекомендується наносити в кілька шарів. Кожному шару потрібно дати час, щоб він просох (згідно з інструкцією для даної фарби, яка зазвичай додається до самого речовині).

  Навіть якщо у вас відсутній досвід в обробці гіпсокартону під фарбування, то це не означає, що результат фарбування буде незадовільним. Новачкам, які бажають самостійно пофарбувати поверхню гіпсокартону, рекомендується використовувати для фарбування матові фарби. Саме вони здатні приховати незначні вади, які досить добре помітні при яскравому освітленні.

  Мітки: ремонт

  vse-delaem-pravilno.ru