Як оформити кабінет для роботи і відпочинку

Неважливо, чи є у вас вільна кімната для кабінету або ви хочете організувати робоче місце в житловій зоні: головне – продумати планування і вибрати зручні меблі. Розповідаємо докладніше.

ВИЗНАЧТЕ МЕЖІ

Окрема кімната-ідеальний варіант для створення домашнього офісу. Якщо у вас є така можливість, продумайте зручне планування: передбачте місце для великого робочого столу і не забудьте про зону відпочинку. Можна поставити крісло або маленький диванчик – зайвими вони точно не будуть. Якщо можливості виділити цілу кімнату немає, організуйте робоче місце в одному з житлових приміщень – у вітальні або спальні. Визначте межі різних функціональних зон-вам не повинно бути тісно і дискомфортно.

Как оформить кабинет для работы и отдыхаКак оформить кабинет для работы и отдыха

ПІДБЕРІТЬ ОБРОБКУ

Світла колірна палітра просто створена для домашнього офісу: набагато рідше доведеться вдаватися до допомоги освітлювальних приладів навіть в похмурий день. Однак не всім таке до душі: можливо, для творчості і натхнення вам захочеться створити кабінет-«кокон» з темними стінами і напівтемрявою. Задумайтеся над цим вже на стадії обробки: тоді відразу стане зрозуміло, які шпалери, фарбу, цегла вибрати для оформлення поверхонь.

Как оформить кабинет для работы и отдыхаКак оформить кабинет для работы и отдыха

ВИБЕРІТЬ ЗРУЧНІ МЕБЛІ

Головні предмети меблів в домашньому офісі-стіл і стілець. Саме їх вибору приділіть побільше уваги. Стіл повинен бути зручної висоти і з матеріалу, за яким легко доглядати. Наприклад, звичайне дерево без обробки боїться випадкових чорнила або подряпин – краще вибрати більш зносостійке покриття. Дизайн стільця або крісла теж має значення: не всі модні моделі безпечні для спини. Перед покупкою протестуйте меблі і переконайтеся, що приймаєте вірне рішення.

Как оформить кабинет для работы и отдыхаКак оформить кабинет для работы и отдыха

ПОДБАЙТЕ ПРО ОСВІТЛЕННЯ

Скільки разів ви затримувалися за роботою до пізнього вечора? Працювати при тьмяному світлі не тільки незручно і неприємно, але і небезпечно для зору. Тому потрібно ще на початку ремонту продумати кілька сценаріїв освітлення: верхній загальний світло, підсвічування і спрямоване робоче освітлення. Для цих цілей вам підійдуть вбудовані споти і настільні лампи. Зверніть увагу, що лампа для роботи і для приліжкового столика можуть відрізнятися: важливо, щоб ви завжди могли поміняти напрямок світла і його інтенсивність.

Как оформить кабинет для работы и отдыха

СТВОРІТЬ НАСТРІЙ

Домашній кабінет не повинен бути безликим: створіть настрій за допомогою декору і яскравих аксесуарів. Зробіть приміщення затишніше, повісивши штори і поклавши плед на крісло. Розбавте обстановку приємними дрібницями і живими квітами, повісьте картини і мотиваційні постери.

Как оформить кабинет для работы и отдыхаКак оформить кабинет для работы и отдыха

Догори