Як оформити робоче місце в однушке

У маленьких квартирах через нестачу площі доводиться поєднувати кілька функціональних зон. Якщо ви власник малогабаритки і не знаєте, куди поставити робочий стіл, ця стаття для вас.

СТІЛЬНИЦЯ ПІД ВІКНОМ

До домашнього офісу в маленькій квартирі пред’являються такі ж вимоги, як і до повноцінних кабінетів. І хороше освітлення-важлива умова комфортної роботи. Розташувавши стільницю або невеликий робочий стіл біля вікна, ви ловите двох зайців: у вас буде достатньо природного світла і меблі не буде заважатися на проході. Зверніть увагу на моделі зі скляною стільницею: такі меблі не виглядає громіздкою. Якщо висота підвіконня дозволяє, розширте його і використовуйте як стільницю.

Как оформить рабочее место в однушке

РОБОЧИЙ СТІЛ ЗАМІСТЬ ТУАЛЕТНОГО СТОЛИКА

У маленькому просторі часто доводиться йти на компроміс. Щоб організувати робоче місце в житловій кімнаті з ліжком або диваном, використовуйте місце туалетного столика-і навпаки. По суті і для того, і для іншого потрібно буде передбачити освітлення і зручний стілець, а в потрібний момент можна прибрати косметику в коробку і поставити в центр ноутбук.

Как оформить рабочее место в однушке

ОКРЕМИЙ СТІЛ

Окремо стоїть стіл-одне з найпоширеніших рішень для організації робочого місця в однушке. У цьому випадку важливо підібрати його під стиль кімнати: для класики підійде світлі меблі з вигнутими ніжками, для мінімалізму і хайтека – скляний з металевими ніжками.

Как оформить рабочее место в однушкеКак оформить рабочее место в однушке

ВИКОРИСТАННЯ ЗАТИШНИХ КУТОЧКІВ

Будь-яку нішу або кут можна перетворити в зручний домашній офіс: потрібна тільки фантазія. Переобладнайте балкон для цих цілей: звільніть його від зайвих речей і поновіть обробку. Для облаштування столу в ніші, швидше за все, доведеться виготовляти стільницю на замовлення – але, повірте, воно того варте.

Как оформить рабочее место в однушкеКак оформить рабочее место в однушке

СТІЛЬНИЦЯ НА СТІНІ

Оцініть простір своєї квартири і подумайте, які стіни можна використовувати для організації робочого місця. Так-так, саме стіни послужать відмінною основою, на яку можна прикріпити вузьку стільницю або відкидний столик. Їх же можна використовувати і в якості обіднього столу – все-таки в маленькій квартирі доводиться економити кожен сантиметр.

Как оформить рабочее место в однушке

ВУЗЬКІ КОНСОЛІ

Якщо вам потрібен робочий куточок будинку, але немає місця для повноцінного столу, зверніть увагу на моделі поменше. Спеціально для малогабаритних квартир дизайнери придумали використовувати вузькі консольні столики для облаштування домашнього офісу. Звичайно, аркуш ватману на ньому не розкладеш, але для компактного ноутбука, записної книжки місце точно знайдеться – а іноді це саме те, що потрібно.

Как оформить рабочее место в однушкеКак оформить рабочее место в однушке

Догори