Як оформити ванну в дитячому стилі

Яскрава різнобарвна ванна-відмінне рішення, коли в сім’ї є діти. Так вони будуть отримувати задоволення від усіх гігієнічних процедур і сприймати їх як гру. А щоб кімната не втратила свого функціонального призначення і не перетворилася в ще одну дитячу, дотримуйтесь наших порад.

Динамічний дизайн

Как оформить ванную в детском стилеКак оформить ванную в детском стиле

Переваги дитини будуть змінюватися частіше, ніж ви можете це собі уявити. І якщо ви сьогодні покладете плитку з його улюбленими героями мультиків, через рік вона стане вже неактуальною. Тому пропонуємо зробити універсальну основу, а яскравість додавати за допомогою елементів декору.

А щоб додати інтер’єру індивідуальності і порадувати малюка, можна використовувати спеціальні наклейки для плитки та аксесуари з дитячими принтами: їх завжди можна поміняти.

Табуретка

Как оформить ванную в детском стиле

Щоб дитина могла до всього дотягнутися і самостійно вмивався, поставте у ванній спеціальну табуретку. Вона повинна бути стійкою і не ковзати по підлозі. Але не забудьте, що ми робимо ванну в дитячому стилі, і виберіть який-небудь яскравий колір.

Текстиль

Как оформить ванную в детском стиле

Пам’ятаєте, ми говорили про динамічний дизайн? Текстиль для ванної та інші аксесуари – якраз те, що робить інтер’єр особливим. Коли всі рушники, халати і навіть стаканчик для зубних щіток витримані в одному стилі, ванна кімната виглядає одночасно яскраво і органічно.

Не забудьте про Килимки для підлоги: вони повинні підходити до решти аксесуарів, а найголовніше — бути прогумованими, щоб діти не підскальзувалися.

А яскрава весела фіранка для душу врятує від зайвих бризок на підлозі.

Как оформить ванную в детском стиле

Іграшка

Как оформить ванную в детском стиле

Заведіть кілька іграшок для купання, і вашому малюкові не буде нудно плескатися у ванні. Іграшки здорово відволікають від таких неприємних процедур, як миття голови, і просто радують око.

Для безпеки

А ці нехитрі предмети допоможуть зробити ванну кімнату зручною і безпечною. Візьміть на замітку:

  • стільниці нижче звичайного;
  • душ і крани з контролем температури води;
  • вимикачі з підсвічуванням;
  • раковини, вмонтовані в стільниці;
  • нековзні поверхні;
  • округлені куточки на всій меблів;
  • додатковий стік в підлозі на випадок, якщо ванна переповниться.
Догори