Як підготувати дачний інтер’єр до холодного сезону

З настанням холодної погоди дачний будинок вимагає оновлення і змін. Як створити теплу і затишну атмосферу, коли за вікном йде дощ або сніг, розповідаємо в цій статті.

УТЕПЛИТЕ ВІКНА

Для створення затишної атмосфери в дачному будинку потрібно переконається в тому, що холодне повітря не проникає в житловий простір. Перевірте вікна: при необхідності замініть ущільнювачі, відремонтуйте укоси і відрегулюйте віконні замки. Замініть склопакети, якщо вони того вимагають. Радимо використовувати спеціальну енергозберігаючу плівку, яка кріпиться на внутрішню сторону рами.

Как подготовить дачный интерьер к холодному сезону

ПЕРЕВІРТЕ ДВЕРІ

Прийшла пора встановити додаткову, внутрішні двері для кращого захисту від холодів. Переконайтеся в якості дверних ущільнювачів, відсутності щілин і при необхідності проведіть Теплоізоляційні роботи. Щоб волога не потрапляла в замкову щілину, захистіть зовнішні замки навісами або козирками.

Как подготовить дачный интерьер к холодному сезону

ВИЗНАЧТЕСЯ З ДЖЕРЕЛОМ ТЕПЛА

Сучасні технології не дадуть замерзнути вам, навіть якщо в дачному будинку немає грубки і викладеного професійним пічником каміна. Для обігріву невеликого заміського будинку підійдуть дров’яні каміни з металевою топкою – потрібно буде тільки запастися дровами. Для маленьких приміщень можна розглянути варіант конвекторів – при рідкісному використанні така система буде дешевше, ніж повноцінний камін.

Как подготовить дачный интерьер к холодному сезону

ДОДАЙТЕ СВІТЛА

Смуток, яке багато хто відчуває в осінньо-зимовий період, часто пов’язано з нестачею світла. Навіть в дачному будинку варто подбати про гарну освітленості кімнат. Перевірте, чи у всіх плафонах працюють лампочки. Купуйте ще один торшер, настільну лампу для читання або декоративний світильник.

Как подготовить дачный интерьер к холодному сезону

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО СВІЧКИ

Створити затишну обстановку і заощадити на електроенергії можна – для цього потрібні свічки. Для дачі підійдуть ароматичні свічки з запахами хвої і цитрусових, красиві свічники у вигляді канделябрів і вуличних ліхтарів.

Как подготовить дачный интерьер к холодному сезону

ВИКОРИСТОВУЙТЕ» ТЕПЛИЙ ” ДЕКОР

Щоб відчувати себе комфортніше в дачному будинку, наповніть його теплими аксесуарами. Нехай на диванах і кріслах лежать пледи, щоб ви могли накинути і на плечі в будь-який момент, одягніть м’які чохли на металеві або пластмасові стільці, покладіть в’язані або вишиті подушки.

Как подготовить дачный интерьер к холодному сезону

ЗАМІНІТЬ ШТОРИ

Якщо влітку можна дозволити собі на вікнах хвилясті напівпрозорі штори або тюль, то в холодну пору варто замінити їх на більш щільні і м’які моделі. Вони будуть не тільки закривати інтер’єр від непотрібних поглядів, але і збережуть в будинку тепло, захищаючи його від протягів.

Как подготовить дачный интерьер к холодному сезонуКак подготовить дачный интерьер к холодному сезону

Догори