Як прикрасити дитячу до Хеллоуїну

Хеллоуїн давно втратив своє первісне значення і перетворився на веселе свято для дорослих і дітей по всьому світу. Чому б і вам не влаштувати вечірку? Ділимося ідеями щодо прикраси дитячої і не тільки.

ГАРБУЗ-ВСЬОМУ ГОЛОВА

Головний символ Хеллоуїна-світильник Джека, який виготовляють з гарбуза. Тут розмір має значення: чим більше гарбуз, тим простіше в ній вирізати забавну пику. Всередину обов’язково поставте плоску свічку-в темряві такий ліхтар буде виглядати вражаюче. Немає часу і навичок, щоб вирізати очі і рот? Використовуйте папір з клейовим шаром для імітації.

Как украсить детскую к Хэллоуину

ДЕКОР НА СТІНАХ

У дитячій однотонні стіни? Відмінно! На них здорово виглядають тематичні наклейки і декор. Тим, хто любить спільну творчість з дітьми, пропонуємо вирізати забавні фігурки з кольорового паперу і закріпити їх на вертикальних поверхнях за допомогою клейкої стрічки.

Как украсить детскую к Хэллоуину

ЧАСТУВАННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Солодкий стіл на святі з нагоди Хеллоуїн не може бути звичайним. Приготуйте або замовте пряники, тістечка із зображеннями гарбузів, привидів та інших «страшилок». Діти будуть в захваті, а стіл не зажадає додаткового декору.

Как украсить детскую к Хэллоуину

ДЕКОР З ФЕТРУ

Якщо у вас є кілька днів в запасі перед святом, спробуйте зробити декор самостійно з яскравих щільних тканин і фетру. З білих-можна зшити привидів з пришитими очима – гудзиками, з помаранчевих і зелених-цілий «город» гарбузів. Використовувати можна і для гірлянд, і для прикраси столу.

Как украсить детскую к Хэллоуину

ВЕСЕЛІ СКЛЯНКИ

Діти не люблять корисне молоко або відмовляються їсти кашу? Вони точно змінять свою думку, коли побачать забавні склянки і миски з пиками. Зробити їх простіше-простого-знадобляться тільки ножиці і чорний папір на клейовий основі.

Как украсить детскую к Хэллоуину

АЛЬТЕРНАТИВА ЛІХТАРЯМ З ГАРБУЗА

Заміна світильнику Джека з гарбуза є-прозорі помаранчеві склянки з наклеєними очима і посмішками. Їх можна купити в магазині, але цікавіше зробити самостійно: прозору маленьку баночку пофарбувати зовні помаранчевою фарбою і обклеїти помаранчевої тонким папером. Ще один варіант-вирізати міні-ліхтарик з апельсина, мандарина або яблука.

Как украсить детскую к ХэллоуинуКак украсить детскую к Хэллоуину

ПАСТКА СНІВ

Для прикраси дитячої підійдуть пастки снів з різнокольоровими пір’ям і нитками. Пошукайте серед дитячих іграшок різні фігурки і закріпіть їх на «павутині».

Как украсить детскую к Хэллоуину

НЕ НА ОДИН ДЕНЬ

Звичайно, прикро, коли підготовка займає більше часу, ніж саме святкування. Пропонуємо зробити універсальне прикраса для дитячої, яке буде радувати око цілу осінь і буде доречно в Хеллоуїн – вінок на двері з мініатюрних гарбузів.

Как украсить детскую к Хэллоуину

Догори