Як прикрасити квартиру дачним урожаєм?

Дачний сезон закінчено, а весь урожай зібраний. Що можна зробити з надлишком гарбузів, ягід і зелені, крім як закатати і зберегти на заготовки? Прикрасити ними ваш будинок, щоб в ньому оселилися природна краса і аромати, що нагадують спекотне літо!

ЇСТІВНІ БУКЕТИ

Как украсить квартиру дачным урожаем?

Квіткові букети, сперечатися не будемо, радують око кожного, але чому б не спробувати урізноманітнити їх овочами і фруктами? Такі композиції вже давно взяли на озброєння заповзятливі флористи і декоратори: навіть ягідним букетом вже нікого не здивувати, що говорити про декоративну капусту. Якщо ви захочете наслідувати їх приклад і доповнити дизайн вашої квартири незвичайними поєднаннями запам’ятайте, що для цього варто використовувати не страви, а низькі і широкі вази.

Вашу фантазію ніщо не обмежує: беріть будь-які типи овочів, ягід і фруктів. Для фіксації маленьких предметів знадобляться палички, на які їх потрібно буде закріпити.

Как украсить квартиру дачным урожаем?

ЗАСУШЕНІ РОСЛИНИ

Для наповнення кімнати приємними запахами можна використовувати стебла сухих рослин, які довгий час будуть зберігати свій аромат. Наприклад, рудбекію, діцентру і золотарник.

НАПОВНЕННЯ ВАЗ

Как украсить квартиру дачным урожаем?

Скляні підлогові вази часто наповнюють кольоровими камінчиками, черепашками або різного роду рослинами. Ви можете піти далі і покласти в них урожай ягід, сливи, дрібні яблука. Правда, така форма зберігання буде тимчасовою, якщо ви не засушити їх попередньо. Таку широку вазу потім можна перетворити в журнальний столик, просто поклавши зверху невелику стільницю.

ПОСУД, СВІЧКИ І КОРОБОЧКИ

Как украсить квартиру дачным урожаем?

Якщо рік видався врожайним на гарбуза, а готувати і є їх вже немає можливості, спробуйте вирізати з шкірки чашечки або салатники. З маленьких гарбузів вийдуть хороші Кухонні підставки під спеції або столові прилади. Не забудьте, що попередньо шкірки потрібно буде висушити, щоб пішов надлишок вологи.

Красивими виходять свічники, які можуть бути виконані в двох варіантах: порожниста шкірка з різьбленими візерунками або чашечка з наповнювачем, в яку вставляється Свічка.

ДЕКОР З ЛИСТЯ

Как украсить квартиру дачным урожаем?

Один з найпоширеніших варіантів декору – розкласти красиві листочки під скляною стільницею. Плюс його в тому, що попередньо з ними нічого не потрібно робити, просто зібрати і акуратно розправити. Більш складним і незвичайним варіантом прикраси з листя є виготовлення з її допомогою зліпків з гіпсу, які потім можна використовувати при створенні панно або ліпнини. Після просушування їх можна додатково розфарбувати в яскраві кольори за бажанням.

Догори