Як вибрати декоративну штукатурку

Як вибрати декоративну штукатурку

Декорування стін в житловому приміщенні за допомогою фактурної штукатурки давно відоме своєю практичністю і естетикою. Декоративні фінішні покриття, рельєфна і венеціанська декоративна штукатурка мають на увазі величезну різноманітність рельєфів і відтінків, що дозволяє створити гармонійний дизайн будь-якого приміщення.

Штукатурка з красивою назвою «венеціанська» імітує цінні породи італійського мармуру. Особливо часто її застосовують при обробці будинків і квартир з класичним інтер’єром. Цим видом штукатурки покривають гіпсокартонні і азбестоцементні плити, цегла, бетон, дерево, а також поверхні з нанесеною на них дисперсійні, алкидной, олійною фарбою або побілкою. Незаперечним плюсом цього матеріалу є можливість його використання в приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад, у ванних кімнатах.

Декоративні штукатурки фінішні
допомагають досягти різноманітних стильових і колірних результатів — металу, шовку, сатину, оксамиту, мозаїки, перламутру з золотим, срібним або бронзовим відливом і інших. Цей матеріал дуже стійкий до механічних впливів і здатний маскувати мікротріщини на поверхні. Фінішні штукатурки часто застосовуються будівельними компаніями в хорошій якості заміни дисперсійної фарби і можуть бути нанесені практично куди завгодно — на залізобетон, будь-які види штукатурки, фанеру, ДСП, ДВП, гіпсокартон, раніше пофарбовані поверхні.

Рельєфна , декоративна штукатурка — екологічно чистий, міцний, волого – і зносостійкий матеріал, за допомогою якого на площині можливо зробити майже будь-фактурний малюнок. Вона нескладна реставрації та повсякденному догляді, не вигоряє на сонці і чудово маскує невеликі вади в стінах. Крім того, рельєфна штукатурка не вимагає ретельного вирівнювання поверхні, тому може значно заощадити час при ремонті.

Конкретний тип штукатурки вибирається виходячи із стилю інтер’єру приміщення, типу украшаемой поверхні і очікуваного фактурного ефекту. За умови, що ви не можете особисто підібрати матеріал для обробки, який дасть необхідний вам результат на всіх етапах будівництва, ремонтних або опоряджувальних робіт, вам завжди буде надана можливість звернутися до професіоналів, які допоможуть вибрати потрібний тип з урахуванням будь-яких особливостей будівельного об’єкта.