Як вибрати килим на підлогу для вітальні

Розповідаємо, як підібрати килим у вітальню, щоб він не виглядав старомодним.

Килим-це не тільки декор вітальні, але і сполучний елемент між обробкою, меблями і предметами інтер’єру. Щоб його вибрати правильно, дотримуйтесь наших інструкцій.

1. Визначтеся з розміром килима у вітальні

Килим в гостинойпризван не тільки зробити підлогу тепліше, але і візуально об’єднати або зонувати простір. Від цього залежить, якого розміру ковервам потрібен. Ставити диван і крісла на коверкраще приблизно на половину або на дві третини глибини. Або меблі повинні повністю стояти на полотні. Щоб обчислити розмір, візьміть кольорову клейку стрічку і наклейте її по периметру зони, яку ви хочете виділити.

Как выбрать ковер на пол для гостиной

2. Зверніть увагу на склад виробу

Коврипротівопоказани в квартирах, де живуть алергіки – в основному, через пил і пилового кліща, які накопичуються в ворсі килима з натуральної вовни. Так, він красивий, м’який і натуральний, але у нього є такі недоліки. Ковриіз синтетики залучають пилових кліщів менше, а значить, підійдуть в інтер’єр вітальні, де є діти.

Как выбрать ковер на пол для гостиной

3. Виберіть висоту ворсу

Від висоти ворсу на килимі, який ви хочете постелити на підлогу, залежить зручність прибирання. Звичайно, килим густим високим ворсом чистити значно складніше-особливо, якщо в будинку є пухнасті собаки і кішки. Найзручніший варіант-середній і низький ворс, з ним легко впорається звичайний пилосос. Якщо ви хочете полегшити собі чистку килима у вітальні, вибирайте «лисі» килимки з рогожки і джуту.

Как выбрать ковер на пол для гостиной

4. Знайдіть ідеальну форму

Як правильно вибрати форму килима? Орієнтуватися на форму приміщення і меблів в кімнаті. Якщо в гостинойпреобладают прямі дивани і крісла, шафи з гострими кутами, то найкраще підійде круглий або овальний килим– він пом’якшить обстановку і зробить інтер’єр затишніше. Якщо серед меблів і декору у вас, навпаки, багато безформних і округлих речей, віддайте перевагу строгому прямокутному килиму. Для віталень, де є окремий дитячий куточок, можна придбати маленький килимок фантазійної форми.

Как выбрать ковер на пол для гостиной

5. Визначтеся з дизайном килима в вітальню

Вибір дизайну килима на підлогу у вітальні-непросте завдання. Однотонний або з візерунком, якого кольору – рішення залежить тільки від вашого смаку. Головне, щоб килим суперечив дизайну кімнати. Наприклад, длягостінойв класичному стилі підійде однотонний світлий килим, для сучасного інтер’єру можна взяти виріб з яскравим принтом або з цікавими переходами кольору.

Как выбрать ковер на пол для гостиной

Догори