Як зрозуміти, що вам пора робити ремонт

Ремонт – справа копітка і не бюджетна, тому ми часто відкладаємо його «до кращих часів». Як зрозуміти, що відстрочки вже неможливі, розповідаємо в цій статті.

1. У квартирі часто вибиває пробки

Проблеми з електрикою, недостатня напруга в енергомережі – привід більше не відкладати ремонт, а зайнятися ним прямо зараз. Важливо розрахувати кількість розеток і електроприладів, які ви плануєте до них підключати – так ви позбудетеся від численних подовжувачів. Поставте також розподільний щиток, щоб електрика була під контролем.

Как понять, что вам пора делать ремонт

2. У вас і членів вашої родини болять очі від нестачі освітлення

Самотню люстру на стелі потрібно терміново замінити на кілька освітлювальних приладів на різних рівнях і в різних зонах, щоб вам було зручно працювати, читати книги, займатися рукоділлям, грати з дітьми. Здоров’я рідних – це не жарти.

Как понять, что вам пора делать ремонт

3. Ви зберігаєте речі на підлозі

Вам знайома ситуація, коли всі шафи і стелажі зайняті і частина речей стоїть в коробках і пакетах просто на підлозі? Перепланування допоможе більш грамотно розмістити системи зберігання, плюс під час ремонту ви зможете провести інвентаризацію.

Как понять, что вам пора делать ремонт

4. Випадає плитка на кухонному фартусі і у ванній

Розчин, на якому кріпиться плитка, не вічний: в якийсь момент керамічні елементи залишають свої місця, натякаючи, що вже пора задуматися про ремонт. Звичайно, відлетіла плитку можна повернути на місце за допомогою розчину, але якщо таких елементів більшість, а частина кераміки взагалі тріснула, потрібно повністю міняти оздоблювальний матеріал.

Как понять, что вам пора делать ремонт

5. Від стін відходять шпалери

Від довгої експлуатації шпалери можуть потемніти або відійти від стіни. Акуратно переклеїти їх не вийде, тут допоможе тільки повноцінний косметичний ремонт. Зручно використовувати клей, який наноситься безпосередньо на стіну – так процес піде набагато швидше.

Как понять, что вам пора делать ремонт

6. Ви виявили цвіль

Будь-які потемніння на шпалерах, стелі, кахельній плитці – привід задуматися про ремонт. Це може бути лише сіруватий відтінок або явні плями насиченого темного кольору. Якщо вогнища грибка виявляться і під шпалерами, зволікати з ремонтними роботами не можна: цвіль дуже небезпечна для здоров’я.

Как понять, что вам пора делать ремонт

7. Здувся ламінат або паркет

Від великої кількості вологи, від неправильної експлуатації або просто від часу може зіпсуватися підлогове покриття: роздутися, почати скрипіти. Паркет можна заново оциклювати, замінивши прийшли в непридатність елементи. А ось ламінат доведеться перекласти повністю.

Как понять, что вам пора делать ремонт

Догори