Який дизайн квартири не застаріє через пару років?

Вам потрібна порада, як зробити такий дизайн інтер’єру, який не перетвориться в пережиток минулого і не набридне вам за пару років? Звірившись з думками дизайнерів, ми пишемо про те, як не грунтуватися на модних трендах, а вибирати універсальні інтер’єрні рішення!

УНІВЕРСАЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ

В першу чергу, ідеальний дизайн-це історія про комфорт. Тим, хто не готовий жити в стані постійного ремонту, варто подумати про те, як спланувати простір в квартирі так, щоб його не довелося перебудовувати під постійно виникають потреби. Якщо ви молода сім’я і плануєте дітей, то робити ремонт, не передбачаючи місце для дитячої – вірний шлях до того, що незабаром вам буде необхідно внести серйозні зміни в план квартири. У всіх випадках планування визначає комфортне існування, так що підходите до цього питання виважено.

Какой дизайн квартиры не устареет через пару лет?

НІЧОГО ЗАЙВОГО

Чи не нагромаджуйте деталі, смикаючи по шматочку від кожного стилю, в гонитві за модними тенденціями. Адже найактуальніший інтер’єр на всі часи простий і функціональний: кожна річ повинна мати своє призначення. Дизайнери запевняють, що за лаконічністю майбутнє: зростання потоків інформації, які спрямовані на нас, впливає на вибір предметів обстановки. Коли ви приходите додому, вам потрібно розслабитися і відпочити від постійного новинного шуму, в цьому випадку, зайві деталі тільки будуть відволікати око, тому створіть вдома спокійну і нейтральну атмосферу. Ергономічний інтер’єр, в якому все під рукою, – найактуальніший варіант на найближчі роки.

Какой дизайн квартиры не устареет через пару лет?

МАТЕРІАЛИ ТА КОЛЬОРИ

Секрету немає в тому, що натуральні матеріали завжди будуть в пріоритеті. Для підлог можна використовувати оброблену деревину, причому навіть у ванній кімнаті. Хорошим вибором також стане кам’яне покриття підлоги і покриття для стін з рослин – так звані «живі стіни».

Що стосується колірної гами, то ніколи не втратять актуальності світлі кольори оздоблювальних матеріалів, які створюють ілюзію збільшення простору і додаткового повітря.

Какой дизайн квартиры не устареет через пару лет?

МЕБЛЮВАННЯ

Для правильної розстановки меблів вам потрібно зрозуміти, що ви найбільше любите робити. Обстановка вашої квартири-відображення вашого способу життя. Для економії ще більшої кількості простору і збільшення функціональності віддайте перевагу вбудованих меблів і обов’язково продумайте реалізацію систем зберігання, розпишіть чітко, що і куди плануєте скласти, а все, що не використовується, віддайте або просто викиньте.

Какой дизайн квартиры не устареет через пару лет?

ОСВІТЛЕННЯ

Освітлення квартири покликане вирішувати різні завдання і його значення переоцінити складно. Правильне світло може зробити квартиру просторіше, допомогти підсвітити робочі зони, розставити акценти на предметах інтер’єру і просто наповнити приміщення рівномірним світлом. Не вибирайте світильники з кольоровими стеклами і лампами з неприродним світлом, не робіть вбудованого освітлення і краще відмовтеся від торшерів нетривіальної форми.

Догори