Косметичний ремонт квартир

Якщо старий дизайн набрид, складний ремонт – не єдине рішення. Оздоблення без внесення серйозних змін вирішить проблему, усунувши візуальні дефекти. Так ви підготуєте житло до оренди, освіжите його, сховавши застарілі покриття, виконавши виправлення в візуальну складову.

Косметический ремонт квартир

Косметичний ремонт – це ряд особливих заходів, що змінюють вигляд будинку без зміни старого плану приміщення, без установки нових розеток, проводів, водопроводу, опалення, утеплення. Завдяки цьому витрати власника квартири знижуються. Перед початком робіт слід заздалегідь визначити, що потрібно замінити, які матеріали будуть використані. Це допоможе розрахувати витрати, співвіднести їх з власними фінансовими можливостями, не відмовитися від планів на півдорозі. Перед роботою важливо вирішити, для чого потрібна зовнішня обробка і які бувають будівельні матеріали.

Не знаючи, що таке косметичний ремонт, як створити план і виконати обробку, матеріали якого типу і виду купувати, зверніться до досвідчених майстрів. Їх досвід, знання і набір інструментів дозволить оцінити обсяг необхідних завдань і швидко виконати ремонт.

Що входить в косметичний ремонт

Косметичний ремонт може полягати в наступних роботах:

 • чорнові роботи. Видаляється застаріла обробка-фарба, облицювання, інше. При виявленні значущих недоліків на стіни наноситься стартова штукатурка, на підлогу-бетонна стяжка;
 • оздоблення стелі та стін. Важливо дотримуватися технологію застосування обраних будівельних матеріалів-це необхідно для дотримання встановлених стандартів і виконання ремонту;
 • настил підлогового покриття. На вибір – ламінат, лінолеум, паркет, інше. Вибір залежить від типу приміщення і побажань замовника. При необхідності підстава додатково вирівнюється шляхом заливки стяжки;
 • монтаж фурнітури. Встановлюються двері, плінтуса, розетки, аксесуари, інші функціональні елементи.

Правило

Згідно з визначенням, якісний косметичний ремонт квартир-це суворе дотримання плану. Внісши порядок в завдання, майстри організовують робочий процес так, щоб в результаті був помітний ефект.

 • Краще починати обробку у віддаленій від виходу зоні, що допоможе уникнути накопичення сміття, бруду по всій квартирі.
 • Меблі, предмети інтер’єру прибирають з кімнати, власник залишає стіни у вільному доступі. Якщо немає потреби в зміні поточного покриття на підлозі, великі речі можна не забирати – Зберіть всі предмети в центрі кімнати, накрийте щільною плівкою.
 • Перед роботою світильники, люстри, розетки, вимикачі демонтуються, подача електрики відключається.
 • Найкраще виконувати роботи зверху вниз, що допоможе уникнути появи бруду на нових покриттях.
 • Це основні вимоги, обов’язкові для виконання косметичного ремонту. Роботи виконуються в житлових кімнатах, потім в приміщеннях, призначених для загального використання.

  При обробці кухні та ванної враховуйте, що ці приміщення використовуються в режимі високої вологості. Це має на увазі використання будматеріалів, що зберігають структуру при контакті з водою в рідкому або газоподібному стані. Підбір оздоблювальних матеріалів має велике значення для результату.

  Які матеріали використовуються при косметичному ремонті

  При обробці кухні краще взяти покриття на підлогу, що тримає удар від падіння твердих важких предметів і створене для жорсткого режиму використання. Для фарбування стін і стелі використовується в/е або масляна фарба. Стіни і стелі фарбуються в два шари.

  Дороге, але ефектне рішення – система «підвісна стеля», що ховає дроти в невидимому внутрішньому просторі. З нею легко реалізується заданий творчий задум. Рідкі шпалери і панелі МДФ практичні і відрізняються довгим терміном придатності. Універсальність матеріалу дозволяє використовувати його в інших кімнатах-вітальні, передпокої або спальні.

  При обробці часто використовують кахельну плитку. Міцність і захист від впливу вологи допомагає витримати жорстку експлуатацію. Матеріал довговічний, при правильному укладанні витримує сильні удари. Але тверда холодна поверхня не створює почуття домашнього затишку, тому її не застосовують в житлових приміщеннях. Кахель застосуємо для облаштування варильних поверхонь і санвузлів.

  Догори