Квартира без обробки

Квартира без обробки – це приміщення, ремонт в якому повністю відсутня. Забудовники пропонують покупцям квартири з чистовою обробкою, чорновий або зовсім без обробки. Купити квартиру з ремонтом будівельної компанії дорожче, ніж приміщення з голими стінами. Про що варто знати при покупці житла без обробки – розповімо в статті.

Особливість

Після здачі будинку в експлуатацію, будьте готові до того, що заселитися відразу туди не вийде. Квартира без обробки, фото якої можна побачити нижче – це не тільки відсутність шпалер на стінах, лінолеуму на підлозі, а ще відсутність санітарно-технічного обладнання, розводки електрики, міжкімнатних перегородок, дверей.

Сплативши житло, Ви отримуєте Ви отримуєте квартиру без обробки, що це означає – Стіни, холодне і гаряче водопостачання, прилади опалення, підводку каналізації, пластикові вікна, залізні вхідні двері.

Квартира без отделкиКвартира без отделки

Необхідні оздоблювальні роботи

На плечі власника лягає завдання зробити чорновий і фінішний ремонт. Почати ремонт слід з підготовчого етапу. В чорнову обробку входять:

 • Пристрій міжкімнатних перегородок. Внутрішньоквартирні перегородки не зведені забудовником, але намічені лінією цегли на підлозі. Розташування кухні, туалету та ванної кімнати строго визначається підведенням комунікацій, а приміщення власники ділять на свій розсуд.

Стіни влаштовують з цегли, газоблоку або піноблоку. Останній має невелику вагу, значить знизить навантаження на перекриття. Піноблоки мають недолік у вигляді пористості. Поверхня таких перегородок треба обробляти додатково. Міжкімнатні стіни можна звести з пазогребневих плит: швидко, надійно, штукатурити не доведеться. Однак, такий матеріал дорожче, ніж позначені раніше.

 • Розведення електрики в приміщеннях від під’їзного щитка. Підвести електрику до будь-якого кута приміщення неважко. Важливо заздалегідь знати постановку меблів, щоб розетка не виходила за платтяним шафою. Для цього не зайвим буде замовити дизайн-проект інтер’єру квартири. Це позбавить власників від ряду вічних питань. Натомість господарі квартири отримають закінчений дизайн приміщень з 3д-візуалізацією, комплект документів з описом необхідних матеріалів.
 • Вирівнювання поверхонь підлоги, стін, стелі. Перш ніж фарбувати стіни, клеїти шпалери і плитку, треба зробити їх поверхню строго вертикальної і гладкою. Вертикальні поверхні доведеться вирівнювати. Оштукатурювання поверхонь виконується по маяках або по рейці із застосуванням цементно-піщаних, вапняних, магнезіальних сумішей. Покриття виходить міцне, екологічно безпечне, приховає дефекти стін. Пам’ятайте про те, що процес штукатурення досить трудомісткий. Якщо передбачається обклеювання стін шпалерами, наносять шпаклівку, поверхню ошкурівают.

Альтернативою штукатурці стін пропонується обшивка гіпсокартоном. Для цього влаштовують обрешітку і садять листи ГКЛ на клей.

Для вирівнювання підлоги використовують стяжку. Поліпшити адгезію бетону до основи допоможе грунт (бетоноконтакт). Після грунтовки на поверхню наносять цементно-піщаний розчин. Він міцний, довговічний, простий у виконанні. Робота брудна і трудомістка. Після нанесення розчину, його необхідно зволожувати кілька днів. Потім стяжка повинна тиждень залишатися без навантаження. Оскільки обробка чорнова, ці мінуси мають мінімальне значення.

Альтернативою цьому дідівському способу стали самовирівнюючі суміші. Така стяжка швидко сохне, наноситься тонким шаром, зберігаючи корисну висоту приміщення.

Вирівнювання стелі не обов’язково. Натяжні і підвісні стельові конструкції сховають всі непотрібні деталі над вашою головою.

У чистову обробку входять:

 • поклейка шпалер, плитки, пристрій панелей стін;
 • установка натяжної стелі;
 • установка в дверні прорізи коробок;
 • при неналежній якості матеріалів забудовника-Заміна ПВХ вікон і залізних вхідних дверей.

Матеріали залежать від того, в яких умовах будуть експлуатуватися. Так, для кухні та ванної кімнати потрібно підібрати вологостійкі матеріали. На кухні покриття повинні бути готові до випробувань у вигляді різниці температур, плям жиру, високої вологості.

Перевага

 • економія на вартості квадратного метра житла;
 • створення авторського дизайну;
 • установка обладнання високої якості, сумлінне виконання оздоблювальних робіт;
 • створення раціонального планування приміщень.

З квартирою без обробки відкривається простір для втілення сміливих ідей. Власники своїми руками створюють історію сімейного гніздечка з нуля. Оригінальний дизайн, сучасний інтер’єр, зроблений з душею.

Догори