Модульний магазин

Модульний магазин-це обґрунтовано поширене рішення в сучасному бізнесі. Привабливість модульних магазинів в низькій ціні в порівнянні з капітальним будівництвом і в термінах будівництва такої споруди. Різноманітність можливих рішень дозволяє збирати як окремо розташовані модульні магазини, так і розташовані всередині торгових центрів або інших об’єктів.

Модульный магазин

Основоположниками моди на Швидкомонтовані будівлі вважаються канадці. У Канаді почали розвивати цю технологію в п’ятдесяті роки двадцятого століття. Їх призначення не тільки для бізнесу, але і для житлових приміщень. У Росії будівлі з ЛСТК почали набирати популярність близько п’ятнадцяти років тому, а в наш час їх можна зустріти вже повсюдно. Варіації зовнішньої і внутрішньої обробки дозволяє будувати модульні будівлі-магазини, що не відрізняються на вигляд від капітальної забудови. Які матеріали використовувати для обробки, вибирає замовник на стадії проектування.

Термін служби

Обіцяний виробниками термін служби 50-120 років. Каркас конструкції виготовляється з міцних ЛСТК профілів, які не піддаються атмосферному впливу. Виготовлення всіх деталей для каркаса майбутнього магазину проводиться на заводах із застосуванням високоточного обладнання. Це забезпечує високу якість конструкції і дозволяє уникнути помилок типових для звичайного будівництва, пов’язаних з людським фактором.

Перевага

Основна перевага модульного магазину для сучасного бізнесу-висока швидкість зведення. На будівництво магазину малої площі знадобитися всього пара місяців, а на павільйон всередині торгового центру і два-три тижні. Ці терміни вказані з моменту звернення в будівельну компанію і до здачі готового об’єкта.

Ще одна перевага-легкість оформлення документів на будівництво, завдяки конструкції з ЛСТК, яка не відноситься до капітальних будівель.

Типи модульних магазинів

Модульні магазини бувають різних типів. Залежно від потреб замовника, модульний магазин може бути, як теплим, так і холодним. При будівництві теплого магазину простір між панелями заповнюється мінеральною ватою або пінополіуританом. А самі панелі покриваються спеціальним захисним шаром з внутрішньої сторони. Стіна з товщиною 15-20 см забезпечує тепло і звукоізоляцію порівнянну з шаром цегли в півтора метра.

Можливості та особливості монтажу

Сучасні модульні магазини дозволяють підключити і розвести електрику і водопровід. На етапі планування з архітектором і інженером вказується розводка комунікацій. Технологія дозволяє будувати будівлі висотою до трьох поверхів. Є можливість установки будь-якої кількості вікон, дверей або воріт.

Також модульні магазини підходять для сезонних видів бізнесу. Модульний магазин вважається тимчасовою спорудою і легко демонтується і перевозиться на нове місце. Зібрати і розібрати його можуть навіть не підготовлені робітники. Детальна інструкція входить в комплект, що поставляється заводом виробником. Спеціальна техніка потрібна тільки для транспортування, навантаження або розвантаження комплекту. Готовий магазин площею до 100 квадратних метрів поміщається в один вантажний автомобіль. А для складання знадобиться бригада до п’яти чоловік, оснащена шуруповертами і молотками. Необхідні для складання гвинти, шурупи та інше входить в комплект.

При установці невеликого модульного будинку, замовнику потрібно підготувати рівну поверхню для установки модульного магазину. При установці важкої конструкції або не рівного грунту, потрібен фундамент. Але і в цих випадках, вимоги до фундаменту будуть нижче, ніж при будівництві капітальної будівлі.

Ціни на будівництво

На модульні магазини ціна починається від 3000 рублів за квадратний метр. Така ціна справедлива для не стандартних проектів з теплими стінами. Вибравши Швидкомонтовані модульні будівлі, Ви економите до 30% в порівнянні з блоковим будівництвом. Подібна економія на ціні разом з економією декількох місяців на будівництві і забезпечує таку високу популярність ЛСТК конструкцій. У разі обмеженого бюджету, заощадити на ціні дозволить власна бригада монтажників. У будівельних компаніях оплата збірки і установки досягає 50% вартості матеріалів.

Значення ціни і швидкості зведення магазину складно переоцінити в умовах бізнесу. Ці фактори часто визначають, при виборі на користь модульного будівництва. Мінуси технології-це обмеження в три поверхи по висоті будівлі і необхідність примусової вентиляції приміщення.

Догори