Облаштовуємо ідеальну гардеробну

Як виглядає ідеальна гардеробна? У ній просторо, кожна річ лежить на своєму місці, все під рукою. Хочете оформити кімнату для зберігання правильно і нічого не забути – беріть наші поради на озброєння.

ЗРОБІТЬ ГАРДЕРОБНУ ПРОСТОРОЮ

Ідеальна гардеробна точно не виглядає, як тісна коморка. Вона, скоріше, схожа на будуар або кімнату відпочинку, де можна, присівши в крісло, продумати свій наряд на наступний день. Якщо у ваших планах немає переробки кімнати під повноцінну гардеробну, використовуйте для цієї мети комору або хозблок. Головне, щоб в приміщенні було де розвернутися і переодягнутися.

Обустраиваем идеальную гардеробную

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ВЕСЬ ПРОСТІР

Гардеробна – то місце, де не тільки можна, але і потрібно використовувати кожен сантиметр поверхні. Залишилася невикористана ніша-встановіть в ній полки, шафи не дістають до стелі-поставте зверху великі коробки, залишилася порожня стіна – повісьте пару додаткових гачків або дзеркало.

Обустраиваем идеальную гардеробную

ВІДДАЙТЕ ПЕРЕВАГУ СВІТЛІЙ ОБРОБЦІ

Темна обробка не тільки візуально зменшує і без того невелике приміщення, але і змінює колір одягу – навряд чи вам сподобається вийти з гардеробної і зрозуміти, що блузка і спідниця не поєднуються між собою. Зробіть вибір на користь світлої фарби або шпалер, встановіть світлу або металеву систему зберігання. Не нехтуйте дзеркалами-з ними гардеробна кімната стане світліше.

Обустраиваем идеальную гардеробную

ПРОДУМАЙТЕ УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ОДЯГУ

Якщо ви вибрали відкриту систему зберігання, подумайте про захист одягу від пилу і сонячних променів (якщо вони на неї потрапляють). Для найделікатніших тканин використовуйте захисні чохли, підтримуйте в кімнаті потрібну вологість. Якщо в гардеробній у вас стоять переважно закриті шафи, покладіть на полиці саше з ароматними травами типу лаванди – щоб не було запаху затхлості. І не забувайте регулярно провітрювати і перекладати речі.

Обустраиваем идеальную гардеробную

ВИДІЛІТЬ КОЖНІЙ РЕЧІ СВОЄ МІСЦЕ

Коли ви знаєте, де шукати ту чи іншу річ, збори на роботу стають значно швидше. Розділіть гардеробну на зони: в одному місці Зберігайте верхній одяг – Шуби, пальто, куртки. В іншому відділенні повісьте тільки офісний одяг, а в сусідньому шафі-те, що носите у вихідні. Вам також знадобляться Паперові та плетені коробки, мішечки для зберігання дрібниць, щоб вони завжди були під рукою.

Обустраиваем идеальную гардеробную

ЗРОБІТЬ КІМНАТУ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЮ

Приємно, коли квадратних метрів вистачає, щоб виділити окрему гардеробну. Але частіше це не так. Поєднуйте в одному приміщенні кілька господарських функцій: наприклад, в гардеробній кімнаті можна встановити прасувальну дошку і поставити розетку для підключення праски. Якщо приміщення для зберігання розташоване поруч з ванною, то сюди можна прибрати і пральну машину: брудні речі можна буде відразу відправляти в прання.

Обустраиваем идеальную гардеробную

ВИБИРАЙТЕ КОМПАКТНІ СИСТЕМИ ЗБЕРІГАННЯ

Ваше завдання – не тільки розмістити в гардеробній максимальну кількість речей, але і зробити це так, щоб не захаращувати простір. Віддавайте перевагу компактним системам зберігання: без дверцят, з відкритими рейлінгами і полицями. Може бути, вони виглядають не так солідно – зате економлять площу для інших важливих речей.

Обустраиваем идеальную гардеробную

Догори