Плетений килим

Інтерес до оригінального дизайну приміщень дуже високий. У сучасні квартири все частіше повертається традиційний інтер’єрний елемент-килим. Технології останніх десятиліть значно розширили асортимент килимових виробів за рахунок появи нових або переосмислення функціональних якостей добре відомих матеріалів. Зверніть увагу: модний плетений килим може стати оригінальним акцентом в загальній стилістиці інтер’єру.

Плетені килими як елементи стилю

Плетёный коверРізні елементи дизайну відіграють велику роль в сучасних інтер’єрах. Якщо в коридорах, вестибюлях, невеликих кімнатах простіше настелити ковролін, то для створення особливої атмосфери у великих приміщеннях ідеальні якісь яскраві стильові акценти. Саме завдяки їм кімната набуває індивідуальність, стає комфортною і затишною.

Плетені килими як декоративні і одночасно функціональні елементи використовуються з різними цілями:

  • зонувати простір;
  • утеплити певну ділянку підлоги;
  • приховати дефект існуючого настилу, який не можна або поки неможливо замінити;
  • візуально розширити або, навпаки, звузити простір приміщення;
  • зробити кімнату більш світлою, змінити її стилістику.

Універсальність цього предмета декору дійсно велика: такий килим в залежності від кольору і фактури поверхні можна постелити в будь-якому приміщенні, причому для нього не потрібні ні ковротримачі, ні складні у виконанні монтажні роботи.

Плетені килими можуть бути виконані вручну або зроблені механічним способом. Основні матеріали для створення дизайнерських виробів – це натуральні лляні, джутові, бавовняні або віскозні нитки. Вони абсолютно безпечні для здоров’я, так як не містять речовин-алергенів або хімічних домішок у волокнах, прості в догляді, відрізняються прекрасними гігроскопічними властивостями.

Такі килимові вироби не тільки радують око і облагороджують інтер’єр, але і володіють приємними тактильними якостями. Це особливо важливо, якщо настил формує ігрову зону для дитини або зону релаксу для занять йогою.

Як і де використовувати плетені килими

Натуральні волокна-це красиво, просто і функціонально. Залежно від якості нитки властивості виробів, сплетених з природних матеріалів, можуть незначно змінюватися. Але в цілому плетені килими мають ряд схожих характеристик:

  • гіпоалергенність;
  • висока міцність;
  • приємна фактура поверхні;
  • хороші теплозберігаючі властивості;
  • простота в догляді.

Різноманітність розмірів і форм дозволяє використовувати плетені килими з різними цілями. Круглі і овальні, квадратні і прямокутні плетені, маленькі і великі килими-це нескінченні варіанти використання.

Плетёный ковер Плетёный ковер

Плетёный ковер Плетёный ковер

Плетёный ковер Плетёный ковер

Розташувати килим можна в будь-якому приміщенні: на кухні, у вітальні, їдальні, дитячій, передпокої, ванній або туалетній кімнаті. Якщо ткані килими з бавовни доречні в житлових приміщеннях, то вироби з джуту прекрасно впишуться в інтер’єр передпокою, так як володіють чудовими брудозахисними властивостями.

Легкий, витончений, стильний виріб з дихаючою структурою відмінно поєднується практично з будь-яким покриттям підлоги. Прекрасною основою для оформлення кімнати за допомогою килимів ручного або машинного плетіння стане плитка ПВХ, ламінат, паркет. Різноманіття варіантів використання і відмінні функціонально-естетичні властивості пояснюють популярність цього виду оригінальних підлогових покриттів.

Догори