Практичні поради з облаштування Вбиральні

Як влаштувати повноцінну гардеробну, щоб користуватися нею було зручно і комфортно? Ділимося порадами з тими, хто мріє про зручне зберігання одягу в квартирі і будинку.

ЗНАЙДІТЬ ВІДПОВІДНЕ МІСЦЕ

Скільки потрібно місця для вбиральні? Від двох квадратних метрів і до нескінченності-тому її облаштувати можна навіть в типовій квартирі. Використовуйте для цієї мети стару комору або хозблок або побудуйте нове приміщення за допомогою гіпсокартонних перегородок. У вузьких кімнатах можна відокремити частину простору під гардеробну або влаштувати системи зберігання за узголів’ям ліжка – варіантів багато. Головне, щоб потрібні речі завжди були під рукою.

Практичные советы по обустройству гардеробной

ВИЗНАЧТЕ РОЗМІР СИСТЕМИ ЗБЕРІГАННЯ

Від того, скільки місця ви готові виділити для вбиральні, буде залежати її планування. У вузькому приміщенні краще встановити високі стелажі і шафи до стелі. А там, де вільніше, частина систем зберігання можна замінити на окремо стоять рейлінги і комоди. Виміряйте висоту і площу приміщення за допомогою рулетки, намалюйте план розташування меблів від руки або в спеціальній програмі на комп’ютері – так вам легше буде визначитися з необхідним обладнанням.

Практичные советы по обустройству гардеробной

ПРОДУМАЙТЕ ОСВІТЛЕННЯ

Ідеальний варіант – коли гардеробна розташована в окремій кімнаті з вікном, тоді світла в ній достатньо. Але і в приміщенні без вікон можна створити комфортні умови. Використовуйте для цієї мети закарнізное освітлення або будь – яке стельове по периметру-наприклад, вбудовані споти. Окремі точкові світильники розмістіть в зонах, що вимагають додаткового освітлення: в нішах або над туалетним столиком.

Практичные советы по обустройству гардеробной

НЕ ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЕНТИЛЯЦІЮ

Гардеробна кімната вимагає регулярного провітрювання: враховуйте при її проектуванні. Найкраще передбачити вентиляційні віконця з декоративними гратами. Якщо ремонт вже закінчений і немає можливості щось поміняти, відмовтеся від дверей на користь щільних штор. Також можна використовувати компактні переносні системи природного очищення повітря в приміщеннях.

Практичные советы по обустройству гардеробной

ОРГАНІЗУЙТЕ ЗРУЧНИЙ ДОСТУП В ГАРДЕРОБНУ

Місце для вбиральні Ви знайшли, а наскільки зручно в неї заходити? Простежте, щоб двері не впиралися в протилежну стіну і не заважали проходу. Відмінне рішення-розсувні двері. Ще один варіант-рото-двері: поворотний механізм приводить її в рух всередині отвору, забезпечуючи переміщення полотна як на себе, так і від себе.

Практичные советы по обустройству гардеробной

ВИБЕРІТЬ ГАРДЕРОБНУ СИСТЕМУ

Сьогодні на ринку представлена велика кількість гардеробних систем: їх вибір залежить тільки від вашого бюджету. Самий практичний і недорогий варіант – профільні кріплення зі зручним наповненням. Перевірте, щоб кріплення і матеріал були міцними, інакше вони погнуться під важким одягом. Ще один простий варіант-скласти систему стелажів і шаф з уже готових стандартних моделей.

Практичные советы по обустройству гардеробной

Догори