Правильна підкладка- “секретна зброя” власників килимів

Правильная подложка - "секретное оружие" владельцев ковровВикористання підкладки під килимовими підлоговими покриттями – цілком звична практика, яка допомагає продовжити життя виробу, додаючи при цьому додатковий комфорт при ходьбі. Ця непомітна на вигляд деталь може стати надійним союзником не тільки для килимової плитки і ковроліну, але і для дорогого килима у вітальні.

Якщо не використовувати спеціальну підкладку в приміщеннях з ламінатом, паркетом, лінолеумом і керамікою, то килими будь-яких розмірів будуть сильно ковзати. Це досить небезпечно, і може привести до падіння, що особливо актуально в будинках з маленькими дітьми. Щоб уникнути невиправданих ризиків, варто придбати підкладку разом з килимовим покриттям.

Основні функції підкладки:

 • Збільшення терміну служби килима;
 • Поліпшення зчеплення з поверхнею підлоги;
 • Додаткова звукоізоляція і збереження тепла
  у приміщенні, особливо з кам’яним покриттям;
 • Збільшення амортизаційних характеристик;
 • Запобігає заломи вироби на кутах.

Яку підкладку вибрати?

Сьогодні існує 3 найпоширеніших види матеріалу:

 • Пінна.

  Виконується, як правило, з поліуретану. Покриття пружинить при ходьбі, тому прекрасно підходить для комерційних приміщень з великими потоками людей. Головною перевагою поліуретану перед іншими матеріалами вважається його здатність вирівнювати поверхню підлоги.

  Правильная подложка - "секретное оружие" владельцев ковров

 • Гумовий.

  Найчастіше застосовується в тандемі з натуральними килимами. Це щільна, іноді досить тверда основа, яка підійде для великих просторів. Гумова крихта має гарну шумоізоляцією і демократичною вартістю. Така надійна підкладка прослужить довгі роки.

  Правильная подложка - "секретное оружие" владельцев ковров

 • Повстяний.

  Більше підходить для дому. Виконана з повсті, підкладка під килим найбільше розрахована на комфорт і звукоізоляцію, ніж на захист від прослизань. Але при тривалому використанні повстяного матеріалу можна відзначити, що килимове покриття дійсно зберігає свої експлуатаційні характеристики.

  Правильная подложка - "секретное оружие" владельцев ковров

Вибирайте з розумом

В ідеалі, підкладка повинна підбиратися індивідуально для кожного покриття і типу приміщення. Наприклад, для килимових покриттів Brintons AGNELLA, представлених в нашому каталозі, можна використовувати м’яку піну. Таким чином, корисні властивості матеріалу можна відчути в повній мірі. Таке поєднання прекрасно підійде для приватних будинків і квартир, і його можна комбінувати з технологією «тепла підлога».

Для дитячих і розважальних установ, клубів, кінозалів і звукозаписних студій використовуються спеціальні вироби, що знижують шум до прийнятного рівня. А ось в офісах і готелях потрібні матеріали з високою міцністю і зносостійкістю, щоб навіть меблі не залишала слідів.

Звичайно, такий вузьконаправлений підхід помітно впливає на кінцеву вартість, але розумніше придбати хорошу продукцію відразу, ніж потім платити за неї двічі.

Догори