Прибираємо літні речі: секрети організованого зберігання

Міжсезоння-період, коли проблема грамотної організації зберігання стоїть особливо гостро. Як скласти літні речі і де знайти для них місце, розповідаємо в цій статті.

СПОЧАТКУ СОРТУВАННЯ РЕЧЕЙ

Перш ніж розкладати речі по полицях, їх потрібно розібрати і відсортувати. Пам’ятайте про правило 20/80: за статистикою, ви носите 20% одягу 80% часу. Таким чином, ті речі, які ви так і не наділи цього літа, можна віддати або перепродати. Те, що залишилося, розкладіть по стопках в залежності від типу одягу та аксесуарів — так їх буде легше прибрати.

Убираем летние вещи: секреты организованного хранения

ЯК ЗБЕРІГАТИ?

Найпоширеніший спосіб зберігання сезонного одягу – в контейнерах, коробках, висувних ящиках. Об’ємні речі вішати не варто: вони можуть розтягнутися і до того ж в складеному вигляді займають менше місця. На допомогу Вам прийде метод Марі Кондо: японка пропонує зберігати одяг вертикально — у вигляді рулончиків і прямокутників, які стоять на полиці, як книги. Такий спосіб особливо зручний для футболок, майок і легких шарфів.

Убираем летние вещи: секреты организованного хранения Убираем летние вещи: секреты организованного хранения

Делікатного зберігання вимагають шовкові, шифонові та інші легкі тканини. Для суконь і спідниць можна купити спеціальні пакети для зберігання. Також підійдуть темні полотняні мішки – вони допоможуть зберегти яскравість речей.

Убираем летние вещи: секреты организованного хранения

В ідеалі головні убори повинні зберігатися в спеціальних капелюшних коробках. Немає таких? Спробуйте більш простий варіант: спорудити органайзер для капелюхів з декількох шматків мотузки і прищіпок. Основний мінус такого зберігання-доведеться регулярно протирати пил

Убираем летние вещи: секреты организованного хранения

Літнє взуття також повинна зберігатися в коробках або в полотняних мішечках: в магазинах можна зустріти дуже зручні Чохли для взуття. Текстильні та замшеві туфлі важливо обробити спеціальним просоченням. Для кожної пари треба мати в ідеалі окрему коробку, а для білого взуття — це обов’язкова умова. І не забудьте їх підписати!

Убираем летние вещи: секреты организованного хранения

ДЕ ЗБЕРІГАТИ?

Перше, що спадає на думку при організації зберігання, — окрема гардеробна. Її зручно розділити на дві частини: в одній розмістіть сезонний одяг, яким ви постійно користуєтеся, в іншій складіть всі коробки і контейнери з речами, які тільки чекають своєї години.

Убираем летние вещи: секреты организованного хранения Убираем летние вещи: секреты организованного хранения Використовуйте шафи по максимуму: речі можна і потрібно зберігати під стелею. Підберіть красиву коробку-вона не тільки не буде псувати вигляд кімнати, але і прикрасить її.

Убираем летние вещи: секреты организованного хранения

Загляньте під ліжко — скільки місця пропадає даремно. Використовуйте для зберігання речей місткі сумки і плоскі контейнери — для «зимівлі» під ліжком вони підходять найкраще.

Убираем летние вещи: секреты организованного хранения

Догори