Прикрашаємо будинок світлом до новорічних свят і не тільки

Вам подобається прикрашати свій будинок до Нового року, і кожен раз ви сумуєте, коли приходить час знімати святкові гірлянди? Щоб продовжити радість і не позбавляти будинок затишку, можна прикрасити його світлом на всю зиму! Дізнайтеся, як зробити це стильно з нашими простими рішеннями.

Ідеї для світлового святкового декору можна знайти в найнесподіваніших місцях і предметах, залишилося тільки подивитися по сторонах. Ми підібрали кілька простих варіантів світлового дизайну, які ви можете спробувати застосувати в цьому році.

Скляні пляшки

Украшаем дом светом к новогодним праздникам и не толькоУкрашаем дом светом к новогодним праздникам и не толькоУкрашаем дом светом к новогодним праздникам и не только Ця ідея дуже проста: підійдуть будь-які порожні скляні бутлі різної форми. Помістіть в них світлодіодні палички або гірлянди різних кольорів, а потім розставте в будь-якому бажаному порядку. Нам здається, що цікавим варіантом буде розмістити ці імпровізовані світильники в ряд, наприклад, замість свічок в декоративному каміні.

Декоративні ліхтарі

Украшаем дом светом к новогодним праздникам и не только Серед аксесуарів для будинку ви напевно зустрічали красиві декоративні ліхтарі-свічники. Варто витратити трохи часу, щоб підібрати ті, які стануть частиною інтер’єру на всю зиму, а потім насолоджуватися мерехтінням свічок приємними сімейними вечорами.

Світлодіодна фіранка

Украшаем дом светом к новогодним праздникам и не только

Ви можете повісити світлодіодний завісу за світлою тканиною, щоб приглушити яскраву гірлянду і зробити атмосферу кімнати ще більш затишною. Візьміть на замітку цю приголомшливо просту ідею не тільки для різдвяних свят, але і для інших заходів у всі пори року.

Прикрашаємо підвіконня і полички

Украшаем дом светом к новогодним праздникам и не толькоУкрашаем дом светом к новогодним праздникам и не толькоУкрашаем дом светом к новогодним праздникам и не только Щоб світла, а з ним і святкового настрою, було багато, прикрасьте полички гірляндами різних форм і розмірів. А якщо поставити на підвіконня різдвяну гірку або світяться зірки, то казкова атмосфера передасться навіть тим, хто просто подивиться на ваше вікно з вулиці.

Світяться фігурки

Украшаем дом светом к новогодним праздникам и не толькоУкрашаем дом светом к новогодним праздникам и не толькоУкрашаем дом светом к новогодним праздникам и не только Ще можна купити світяться фігурки будь-якого розміру і форми. Повісьте їх на стіну, поставте на столик або прикрасьте ялинку, і ці зірочки, сніжинки і симпатичні олені буквально висвітлять вам свято і подарують атмосферу тепла і затишку всім домашнім.

Догори