Проект-дизайн

Дизайн-проект квартири – це комплект документів і матеріалів, в яких відображені конструктивні та дизайнерські рішення по обробці приміщення. Проект-дизайн розробляють для офісу, будинку, квартири і навіть окремої кімнати. Проект – це не тільки симпатична просторова картинка на екрані монітора, а ще оптимальні рішення по будівельних матеріалах. Дизайн розробляється спільно з замовником, щоб підрядник врахував побажання і вніс коригування в проект. У статті розповімо, що таке дизайн-проект.

Проект-дизайн

Етапи дизайн-проекту інтер’єру квартири

Проект інтер’єру будинку або квартири не буває уніфікованим. Це рішення, розроблені під конкретні фізичні параметри.

 • Замір. Обмірне креслення – це початкові Дані, за якими працює дизайнер. Спеціаліст приїжджає на об’єкт, робить обміри, складає план приміщення. На плані відображається реальний вигляд приміщення: розташування перегородок, дверних, віконних прорізів, мереж. Чим докладніше і точніше буде складений план, тим швидше вийде результат роботи.
 • Планування. На цьому етапі розробляється планування приміщень, поділів їх на окремі зони: прибуткові, обідні, зони роботи і відпочинку. Відповідно до цього зонуванням розставляють меблі та інші елементи інтер’єру. Дизайнери пропонують кілька варіантів планування.
 • Деталювання креслень. При роботі над проектом важливо спілкування з замовником. Дизайнер передбачить всі дрібниці і нюанси. Складність полягає в тому, що замовники найчастіше не бачать кінцеву картинку, не можуть пояснити Виконавцю, в якому ключі працювати. “Хочу завитки, квіточки, туалетний столик, червоні подушки» – дизайн інтер’єру дочекаєтеся нескоро, тому що технічне завдання занадто неточне.
 • Дизайн-проект – це не тільки гармонійний вигляд будинку, але і складні конструктивні рішення. Наприклад, розташування розеток. Людство XXI століття-заручники світу електрики. Воду ми кип’ятимо в електричних чайниках, плити в нових будинках теж електричні, телефони заряджаємо від розетки.
  Замовника не влаштовує площа санітарних вузлів? Дизайнер повинен не тільки збільшити приміщення, але і зістикувати бажання власника квартири з технічними можливостями будинку.
 • Оздоблення. Вибір будівельних матеріалів-найважливіша деталь частини оздоблювальних робіт. Дизайнер підбирає не абстрактні панелі, шпалери і плінтуса, а цілком конкретні. Вироби, матеріали повинні бути високої якості, довговічними, екологічно чистими. Крім того, повинні враховуватися умови експлуатації, переваги господарів, фінансові можливості.
 • У документах прописується артикул матеріалу, обсяг і магазини. Часто трапляються вигідні пропозиції, оскільки дизайнери укладають договір з магазинами будівельних товарів. Інтереси сторін: реклама для одних, знижка іншим. Важливо купити ті матеріали, які прописані в дизайн проекті. Інакше знаменитого розчарування» Очікування-Реальність ” не уникнути.

  Причини звернення до дизайнера

  Що може спонукати звернутися до дизайнера.

 • Готова картинка, включаючи меблі, освітлення, план мереж, милі нюанси: ваза на приліжковому столику, відкритий глянцевий журнал на ліжку. Образ кімнати буде максимально наближений до того, що вийде в результаті, після ремонту.
 • Економія грошей, часу і сил. Часто купували предмети інтер’єру, але не знаходили для них місця. Або зробили ремонт на свій смак, але чогось безумовно не вистачає. З дизайн-проектом отримаєте закінчений гармонійний вигляд приміщення.
 • Безпека і раціональність. Дизайнер подбає про систему кондиціонування, схему мереж, електрозабезпечення. Навісні конструкції, що ділять приміщення на зони, будуть продумані до дрібниць і не впадуть на голову.
 • У кого замовляють дизайн-проект

  Замовити дизайн приміщення можна в агентствах. Оплата визначається за квадратний метр приміщення, де буде проведений дизайн інтер’єру. Проект стане початком нового життя не тільки для квартири, але і для господарів.

  Догори