Рельєфні килими

Рельефные коврыЦей вид підлогового покриття дуже ефектний. По суті, рельєфний килим-це звичайне килимове покриття з тією лише різницею, що має ворс різної довжини. За рахунок цього досягається ефект обсягу. Завдяки цьому відкривається широкий простір для дизайнерських рішень.

Такі килими вперше почали робити в Китаї і Персії (Сучасний Іран), надалі, технології вивчили інші народи. Такі килими бувають ручної і машинної роботи. Останнє в даний час більш переважно, так як сучасні технології дозволяють робити візерунки неймовірної краси і складності.

Зазвичай це покриття через його відносно високу вартість використовується в малопрохідних приміщеннях-вітальнях, переговорних, кабінетах, спальнях і набагато рідше в якості вестибюльних килимів, покриттів в холи. Килимові доріжки для готелів в даному випадку-більш практичний варіант.

Ще один варіант використання 3D килимів-прикраса стін приміщення. Звичайно, народ Росії дуже болісно ставиться до цього, але це не бабусин килим на стіні, а справжній витвір мистецтва, порівнянне з предметом живопису.

Догори