Ремонт по-англійськи: фарби і шпалери Little Greene

Ремонт по-английски: краски и обои Little Greene

Словосполучення “англійський стиль” асоціюється з елегантністю, аристократичністю та історичністю. Цими ж словами можна описати продукцію британського бренду Little Greene. Як фарби і шпалери Little Greene пов’язані з історією Туманного Альбіону і чому вони гарантують інтер’єру справді Англійський колорит? Розповідати.

Історія та історичний підхід

У 1773 році в лісах середньої Англії, в селі Little Greene, що в передмісті Манчестера, відкрилася мануфактура, що випускає просочення для тканин. У той час Манчестер вважався епіцентром промислової революції, фарбувальна фабрика на його околиці швидко розвивалася: спочатку фарбувала текстиль, потім машини, потім і зовсім запустила виробництво годинників, але назва Little Greene продовжувало асоціюватися насамперед з фарбами. Ця назва в 1995 році використовує Девід Моттерсхед, коли придбає скромних розмірів завод індустріальної фарби в Уельсі і створить власний бренд. Свою першу палітру бренд Little Greene випустить вже в 2001 році.

Ремонт по-английски: краски и обои Little Greene

5 секретів систем зберігання в однушке

У цій статті ми розповімо вам топ 5 ключових секретів організації ергономічного зберігання в маленьких квартирах.

Штаб-квартира Little Greene знаходиться на околиці Манчестера на території тієї самої фабрики. Це добре характеризує підхід бренду до виробництва, який проявляє себе в дбайливому ставленні до історії, архівів і традицій. Компанія Little Greene досі використовує у виробництві матеріали для фарб, які однойменна мануфактура застосовувала ще в 18 столітті.

Ремонт по-английски: краски и обои Little Greene

Відтінок Celestial Blue №101

Little Greene – це ретроспективний бренд, мета якого, спільно з організацією English Heritage (Британська Державна комісія з історичних будівель і пам’ятників), відродити автентичні відтінки стін і патерни на шпалерах Старої Британії, а потім адаптувати під потреби сучасних інтер’єрів. 

Частину прибутку від продажу кожної банки фарби Little Greene отримує Національний фонд, що охороняє старовинну британську архітектуру.

Ремонт по-английски: краски и обои Little Greene

Відтінки sage Green № 80 і Mortlake Yellow №265

Соціальна позиція компанії не зупиняється на збереження британської декоративної спадщини. Little Greene відноситься до еко-френдлі брендам: шпалери і фарби відповідають сучасним Еко-тенденціям, а в їх виробництві використовуються поновлювані компоненти. Крім того, у компанії є власна благодійна програма, спрямована на підтримку досліджень раку молочної залози.

Фарби минулого

Дизайнери Little Greene вивчають пам’ятники британської архітектури і створюють автентичні палітри, відтворюючи кольори, в які фарбували будівлі століттями тому. У кожного відтінку в історичних палітрах Little Greene є своя історія.

Ремонт по-английски: краски и обои Little Greene

Відтінок Hopper №297

Відтінок Hopper з історичної палітри Green копіює колір віконних рам в будинку драматурга Бернарда Шоу. А прототип відтінку Tabernacle був виявлений в заміському будинку в Кенті, де любив відпочивати і розмірковувати про майбутнє країни Вінстон Черчілль.

Ремонт по-английски: краски и обои Little Greene

Відтінок Tabernacle №308

Дизайнери Little Greene не завжди надихаються кольором стін, іноді джерелом натхнення служить предмет, наділений історичною цінністю. Так відтінок Pall Mall повторює колір одного з крокетних м’ячів Уолтера Уітмора-Джонсона. Прославився цей британський джентльмен тим, що в його садибі в Оксфордширі були офіційно придумані правила гри в крокет, яка колись називалася Пелл-Мелл.

Ремонт по-английски: краски и обои Little Greene

Відтінок Pall Mall №309

Фарби Little Greene відомі не тільки своєю ретроспективністю, але і глибиною кольору. Складний склад і висока пігментація забезпечують насичені півтони пофарбованої поверхні, які ненав’язливо змінюються в залежності від освітлення. В основі більшої частини відтінків натуральні охра, ржа і умбра. Ці природні мінеральні пігменти вже кілька століть використовують у виробництві фарб. 

Автентичні шпалери

Малюнки на шпалерах Little Greene колись прикрашали стіни старовинних британських особняків. Дизайнери Little Greene знайшли їх у художній галереї Уітворт та історичних архівах.

Візерунок Borough High Street був виявлений в особняку 19 століття під безліччю «нарослих» на стіни шарів інших шпалер. Сам будинок примітний тим, що був побудований на місці сумнозвісної в’язниці, серед ув’язнених якої колись значився батько Чарльза Діккенса.

Ремонт по-английски: краски и обои Little Greene

Шпалери Borough High Street 

Візерунок Upper Brook Street з квітами кніпхофії був знайдений в архівах English Heritage на зразку виконаних вручну шпалер приблизно 1920 року. 

Ремонт по-английски: краски и обои Little Greene

Шпалери Upper Brook Street 

Мотив Great Ormond Street з барвистими папугами колись ряснів на стінах будинку, зведеного на початку 18 століття на Грейт-Ормонд-стріт.

Ремонт по-английски: краски и обои Little Greene

Шпалери Great Ormond Street 

Всі історичні дизайни адаптовані до сучасних інтер’єрів і представлені в декількох колірних рішеннях. Кожна колекція шпалер Little Greene – це папір вищого сорту і особливі методи друку, що надають шпалерам фактурність і гарантують міцність.  

Ремонт по-английски: краски и обои Little Greene

Еко-ремонт. Як підібрати екологічно чисті матеріал

Еко-матеріали та їх ключові властивості.

Фарби і шпалери Little Greene, натхненні історією далекої Англії, можна придбати зовсім поруч-В салоні Manders.