Стиль лофт в інтер’єрі квартири

Кольорова гама

Вибір кольорової палітри при оформленні квартири в стилі лофт повністю залежить від переваги господарів. Якщо хочеться експресії, можна вибрати яскраві колористичні відтінки. При бажанні відобразити промислову естетику, можна зупинитися на урбаністичному рішенні інтер’єру, використовуючи в обробці квартири цеглу і дошки, зберігши їх натуральні кольори.
Незвичайна естетика стилю має на увазі грубу обробку стін і стелі, навіть в спальні

Світлі тони доречні тільки в тому випадку, якщо в інтер’єрі планується яскраве штучне освітлення і багато природного світла. Колір в цьому стилі часто використовується для виділення окремих зон. Наприклад, якщо квартира в стилі лофт виконана в білому або цегляному кольорі, зону їдальні або вітальні можна виділити іншим, акцентним кольором.

Характерна обробка

Справжні ознаки стилю лофт в інтер’єрі полягають в наступних особливостях обробки квартири:

  • Відкрите планування без перегородок з високими світлими стелями, оскільки білий колір візуально збільшує квартиру. Балки на стелі будуть цілком доречні.
  • Вітаються необроблені цегляні або панельні стіни з грубою штукатуркою, не закриті труби, що проходять уздовж стін або стелі. Можна домогтися ефекту необробленої поверхні стін за допомогою декоративної плитки або шпалер, що імітують цегляну кладку. Частина стін можна пофарбувати в світло-димчасті відтінки. Світлі стіни стануть прекрасним фоном для невисокої меблів.
  • Пол і плінтуса повинні бути з натурального дерева, оброблені прозорим світлим лаком або пофарбовані в основний колір інтер’єру.

Труби на стелі не ховають, а навпаки, немов виставляють напоказ

Особливості меблів

Однією з особливостей стилю є традиція використовувати меблі в стилі лофт для зонування квартири. Вона не повинна губитися на тлі великого простору або затуляти стіни. Проміжок біля стін повинен залишатися вільним, щоб уздовж них можна було вільно пересуватися.

Меблі краще розставити вільно, не присуваючи до стін

Меблі повинна бути функціональною і комфортною. Габаритні, просторі дивани і крісла, великі столи. У цьому стилі доречно поєднання ультрамодних меблів і антикварної класики в будь-яких варіантах і фактурах.

Зонувати квартиру можна за допомогою стелажів, скляних перегородок або ширм. Все повинно бути гранично просто і лаконічно.

Текстиль

З грубою фактурою стін добре поєднується Шкіра, замша, фетр, флок. Такі тканини можуть бути використані, з неї можуть бути пошиті диванні подушки або покривало на ліжко. Для цього стилю в якості оформлення вікон можна використовувати не тільки жалюзі, але і роликові штори з флісу або світлого бавовни.

Текстиль потрібно вибирати щільний і якісний, простий забарвлення без додаткового декору

Добре виглядатимуть тканини з великим контрастним малюнком, дрібний малюнок в такому інтер’єрі буде недоречний. Додадуть екзотики тканини, що імітують шкури зебри, рисі, тигра або волові шкури. Їх можна використовувати в якості килима або накидки на м’які меблі.

Декор

Для декорування інтер’єру в стилі лофт чудово підійдуть чорно-білі постери в рамках

При виборі аксесуарів для оформлення інтер’єру в стилі лофт важливо дотримуватися мінімалізму. Якщо для оформлення використовується графіті, то помістити його бажано на одній стіні, залишивши решту простору вільним. Можна розмістити рекламні плакати, постери або чорно-білі фотографії.

Мінімалістичні світильники простої геометричної форми, що звисають зі стелі, прекрасно впишуться в стиль лофт

Створити особливу атмосферу своїм незвичайним дизайном допоможуть світильники лофт. Підвісні абажури, що звисають зі стелі, підійдуть до обідньої зони. Для точкового освітлення можна використовувати Дизайнерські світильники в стилі лофт з кольорового скла, дерева або кришталю.

Важливо не забувати, що квартира не повинна бути перевантажена предметами декору.