Вітальня і спальня в одній кімнаті

Якщо площа квартири обмежена, особливо гостро постає питання розумної організації простору в кімнатах. Найчастіше він вирішується суміщенням декількох зон в одну. Розповідаємо, як об’єднати вітальню і спальню в одній кімнаті.

Чтобыв одній комнатеможно було ефективно поєднати спальню і вітальню, спочатку треба проаналізувати спосіб життя господарів. Так, холостяки, які віддають перевагу активному проведенню часу, напевно захочуть виділити спальномуместу мінімум площі. Для сімей же, навпаки, спальня буде грати більш важливу роль – в будь-якому випадку слід уникати тісноти. Спальний простір краще облаштовувати відокремлено-наприклад, біля вікна, і як можна далі від дверей – так буде більше світла і менше шуму.

Гостиная и спальня в одной комнате

Розділитипростір можна різними способами. Найпростіший з них-використання ширм і складних перегородок. В цьому випадку можливості своєрідної перепланування зростають. Коли в будинок приходять гості, ширму можна ставити, а по їх догляду прибирати. Зрозуміло, що про повноцінне суміщенні спальні і гостінойв цьому випадку говорити не доводиться.

В якості постійного зонування, якщо дозволяє місце, відмінно підійде книжкова шафа, стелаж. Такий елемент також дуже функціональний і допоможе підтримувати порядок в кімнаті.

Гостиная и спальня в одной комнате

Повноцінним зонуючим елементом послужить і перегородка – її рекомендується виконувати з пластика або гіпсокартону. Іноді буде доречно виглядати скло, але не прозоре, а матове, щоб уникнути ефекту присутності «в акваріумі».

Відмінний варіант-зонування за допомогою штор: вони легко зсуваються-розсуваються і відносно недорогі.

Гостиная и спальня в одной комнате

Можноразделіть простір спальні і гостінойс допомогою обробки: стіни вітальні і спальні пофарбувати в різні кольори або обклеїти шпалерами різних дизайнів, покласти Різне підлогове покриття (наприклад, паркет і плитку, або великий килим). Відокремити спальню від гостінойпоможет і різнорівневий стелю з різними сценаріями освітлення – від декількох спотів до великої люстри.

У разі нестачі площі задумайтеся про трансформованої меблів – наприклад, використання розкладного дивана може істотно заощадити місце днем. Уникайте крісел і диванів з товстими спинками і підлокітниками: вони крадуть корисний простір. Багатофункціональний стіл, стілець-табуретка замість крісла-все це допоможе створити грамотний дизайн вітальні зі спальнею.

Гостиная и спальня в одной комнате

Догори