Вуличне освітлення для дачі та саду

Освітлення в саду необхідно і для комфортного перебування на вулиці ввечері, і в якості прикраси саду. Про різні сценарії освітлення розповідаємо сьогодні.

ОСВІТЛЕННЯ ТЕРАСИ

Відкрита прибудова до будинку або окремо стоїть альтанка потребують освітлення, щоб вечір в колі сім’ї був комфортним і затишним. Точкові світильники – це самий практичний і популярний вибір: їх можна розмістити на стелі або вбудувати в підлогу, зроблений з декинга. Щоб заощадити на рахунках за електрику, використовуйте датчики освітлення.

Уличное освещение для дачи и сада

ПІДСВІЧУВАННЯ БУДИНКУ

При організації зовнішнього освітлення заміського будинку і господарських прибудов типу гаража не використовуйте занадто яскраве світло. Вбудуйте кілька світильників в козирок ганку, повісьте кілька бра поруч з дверима. Цікаве рішення-розмістити кілька невеликих світильників по всьому периметру будинку. Світло від них буде відбиватися від стін і розсіювати його далі по ділянці.

Уличное освещение для дачи и сада

ОСВІТЛЕННЯ ДОРІЖОК

Найпростіше використовувати світлодіодні світильники, розставлені уздовж доріжок. Розміщуйте їх на однаковій відстані один від одного, не розташовуйте їх на рівні очей: краще нижче або вище. В іншому випадку після яскравого відблиску очі ще довго будуть звикати до темряви. У літню пору можна використовувати світильники, що працюють від сонячних променів, – вони дають м’який рівномірний світло, але навряд чи їх світла вистачить на всю ніч. Одна з функцій підсвічування доріжок-черговий режим освітлення, який допоможе легко і швидко переміщатися по саду в темний час доби.

Уличное освещение для дачи и садаУличное освещение для дачи и сада

ДЕКОРАТИВНЕ ПІДСВІЧУВАННЯ ДЕРЕВ І ЧАГАРНИКІВ

Грунтові світильники знадобляться для декоративного освітлення ділянки. Дерева з фактурним стовбуром, чагарники відмінно підійдуть для цієї мети. Такі світильники можна вмонтувати, як в бетон, так і в звичайний грунт. Намагайтеся, щоб світло не бив в очі, верхня підсвічування повинна бути спрямована знизу вгору для підсвічування рельєфних об’єктів.

Уличное освещение для дачи и сада

ДЕКОРАТИВНЕ СВІТЛО

Прикрасьте сад гірляндами або ліхтариками – особливо ефектно вони будуть виглядати в зоні відпочинку, на веранді або терасі. Такі ж гірлянди можна протягнути між деревами – таке оформлення виглядає святково.

Уличное освещение для дачи и сада

Інсталяції

Інсталяції у вигляді вінків, фігур тварин з’являються в саду перед святами – як правило, перед Новим роком. Але ви можете встановлювати їх у себе і в іншу пору року: світиться дерево або натюрморт привернуть увагу гостей і сусідів.

Уличное освещение для дачи и сада

Догори